Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Gulbenes namiem" – divas vakances 3

Gulbenes novada pašvaldībai piederošā SIA “Gulbenes nami” publiski izsludinājusi, ka uzņēmumā ir vairākas vakances. Līdz 9.jūlijam tiek gaidīti pretendentu pieteikumi uz ekonomista, kā arī uz iepirkumu speciālista un namu pārvaldnieka vietu.


Ekonomistam prasa augstāko akadēmisko vai otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību (vēlams ekonomiko), normatīvo aktu pārzināšanu, zināšanas projekta finanšu plānošanā, uzskaites organizēšanā un analīzē, labas datorprasmes, pieredzi darbā ar datorprogrammām,labas latviešu un krievu valodas zināšanas, sadarbībai grupas ietvaros - angļu valodas prasmes. Ekonomists tiks izraudzīts divās atlases kārtās. Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapā ir norādīts, ka ekonomistam piedāvātais atalgojums būs no 550 līdz 900 eiro.


Iepirkumu speciālistam vēlas augstāko izglītību, darba pieredzi iepirkumu procesa organizēšanā, likumu pārzināšanu, datorprasmes un pieredzi darbā ar uzskaites sistēmām. Pretendentu atlase notiks divās kārtās. Nodarbinātības Valsts aģentūras mājas lapā lasāms, ka iepirkumu speciālista atalgojums būs no 550 līdz 900 eiro apmērā.


Namu pārvaldniekam jāatbilst 4. vai 5. profesionālās kvalifikācijas līmenim nekustamo īpašumu pārvaldīšanā; (var būt pēdējā kursa students), jābūt darba pieredzei līdzīgā amatā, zināšanām nekustamā īpašuma pārvaldīšanas un apsaimniekošanas jautājumos, ekonomikas jautājumos.


Vajadzīgas labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas, kā arī ļoti labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office).

Nodarbinātības Valsts aģentūras informācija liecina, ka piedāvātais atalgojums ir no 500 līdz 800 eiro.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

eva

Būtu uzlikuši pienākumus jau esošajiem,bet neviens negrib neko lieku darīt.

pirms gada, 2017.06.30 13:17

???

Ļ.cien. Odumiņas k-dze! Vai šīs Gulbenes novada domes publiski izsludinātās vakances ir tās pašas SIA Gulbenes Nami izsludinātās vakances? Lūdzu, norādiet, kur var publiski redzēt Gulbenes novada domes izsludinātās vakances.

pirms gada, 2017.06.30 14:05

ir

Ļoti cien.??? nevajag lekties. Ir vakances, ja gribi, tad piesakies. Un vajag draudzēties ar datoru.

pirms gada, 2017.06.30 21:45

Vietējās ziņas