Gulbenes novada bāriņtiesai nepieciešams vadītājs (labots) 2

Vēl līdz 23.septembrim pašvaldība aicina pieteikties pretendentus atlasei uz Gulbenes novada bāriņtiesas vakanto priekšsēdētāja amatu – liecina publiskotā informācija. Tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 1128 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendēt uz šo amatu var tikai Latvijas pilsoņi, turklāt jābūt sasniegtam 30 gadu vecumam.

Nepieciešams maģistra grāds un augstākā izglītība pedagoģijā, psiholoģijā, medicīnā, sociālajā darbā vai tiesību zinātnē, izglītības vadībā vai sabiedrības vadībā. Nepieciešams vismaz piecu gadu darba stāžs attiecīgi iegūtās izglītības tematiskajā jomā vai bāriņtiesas priekšsēdētāja, bāriņtiesas priekšsēdētāja vietnieka vai bāriņtiesas locekļa amata pienākumu pildīšanā. Būtiska prasība – nevainojama reputācija. Ir vajadzīgas teicamas digitālās prasmes. Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība. Vēlamas svešvalodu (krievu un/vai angļu valodas) prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka novada domes 30.jūnija sēdē deputāti nobalsoja par Ingas Dukures atbrīvošanu no Gulbenes novada bāriņtiesas priekšsēdētājas amata pēc viņas pašas vēlēšanās.

Novada bāriņtiesas sastāvā pašlaik ir 12 cilvēki, tostarp divi vietnieki – Inese Pērkone un Līna Bušujeva – šobrīd neesošajam priekšsēdētājam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

J

Priekš kam vajadzīgs,neko tas labi nedara ka dzer ģimenes tā dzer kā piemēram Dana vai bērns ir ēdis vai ne.

pirms 30 dienām, 2021.09.17 09:54

Kaimiņš

Tieši tā cik ir teikts un rakstīts par konkrētu gimeni skolas iela.ka dzer gimene tā dzers.pie kājas tie dzērāji bet kā tas jāredz bērniem.

pirms 28 dienām, 2021.09.19 12:52

Vietējās ziņas