Gulbenes novada bērnudārzs “Ābolīši” darbu atsāks 6.janvārī 9

Vai taisnība, ka Covid-19 infekcijas dēļ Gulbenes novadā slēgts ir arī bērnudārzs “Ābolīši”? Šādu jautājumu ir uzdevuši “Dzirksteles” portāla lietotāji, paužot neapmierinātību, ka pašvaldība neinformē sabiedrību.

“Svētku laikā, sākot ar 30.decembri, bērnudārzs bija slēgts, jo ir viens Covid-19 pozitīvs gadījums darbinieku vidū. Tas bija Litenes pagastā un saistīts ar ēdināšanas bloku. Vēl vienam darbiniekam tika noteikta karantīna kā kontaktpersonai. Ne viens, ne otrs no šiem darbiniekiem nav bijis tiešā kontaktā ar bērnudārza audzēkņiem. Bērnus tas neietekmē. Pārtraukums bērnudārza darbībā bija vajadzīgs tīri organizatoriski. Bija nepieciešams atrast darbiniekus aizvietošanai. Tagad viss ir atrisināts. Ar trešdienu, 6.janvāri, bērnudārzs atsāks darbību parastajā ritmā,” “Dzirkstelei” sacīja novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Edīte Kanaviņa.

Saskaņā ar pirmsskolas izglītības iestādes “Ābolīši” nolikumu, kas novada domē apstiprināts pagājušā gada 28.maijā, šajā iestādē izglītības programmas īsteno četrās adresēs: “Brīnumos” Litenes pagastā, “Vecstāmerienā” Stāmerienas pagastā, Skolas ielā 5 Galgauskas pagastā un Avotu ielā 2 Beļavas pagastā. “Brīnumu” ēka Litenes pagastā tiek izmantota ēdiena gatavošanai visiem novada bērnudārza “Ābolīši” audzēkņiem, kā arī šajā ēkā tiek mazgāta bērnudārza veļa.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

nezina

Tiešām visiem tur gatavo ēst? Galgauskai taču gatavo Tirzā, nē?

pirms mēneša, 2021.01.05 21:57

Marika

Vēl jau jāpārbauda ziņu patiesums-jau vairākkārt "Dzirkstele" ir sniegusi nepatiesas ziņas,sagrozījuši faktus,ciparus.....un tad tikai lasi-labojums,labojums,labojums,un nevienā reizē laikraksts nav atvainojies NEVIENAM.Vai tāds laikraksts vieš uzticību?Man noteikti-NĒ.

pirms mēneša, 2021.01.06 08:40

Tā viņš ir

Čekistu avīzele jau drīkst rakstīt tikai to ko domē atļauj. Vai kāds ir kaut reizi dzirkstelē redzējis žurnālista cienīgu rakstu ????? Un tā aptauja kas te labajā pusē pavērojiet kā ap pulksten 23 mainās balsojums.

pirms mēneša, 2021.01.06 11:51

Diāna

Vēl pagājušā gada vidū "Dzirkstelei" tika sniegta informācija, ka "Ābolīšiem" ēdienu gatavo Litenes "Brīnumos".
https://www.dzirkstele.lv/vietejas-zinas/litene-nebus-socialas-rehabilitacijas-centra-berniem-finansejumu-izmantos-citam-projekta-aktivitatem-174676
Vai laika gaitā ir radušās citas nianses?

pirms mēneša, 2021.01.06 15:35

nezina

Pagājušā gada vidū galgauskas ābolīšiem gatavoja Stāķu PII :)

pirms mēneša, 2021.01.06 17:24

Малыш

Dzirksteles pasakas un kā ar bērniem kas kontaktpersonas ?

pirms mēneša, 2021.01.06 12:14

Diāna

"Dzirkstele" oficiāli netika informēta, ka bērnudārza audzēkņi ir kontaktpersonas šajā konkrētajā gadījumā. Jums ir cita informācija?

pirms mēneša, 2021.01.06 15:36

Vietējās ziņas