Gulbenes novada bibliotēkā piedāvā apgūt datorprasmes

Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina pilsētas iedzīvotājus – gan iesācējus, gan cilvēkus ar priekšzināšanām - apgūt datorprasmes un e-pakalpojumu lietošanu.

“Līdz 16.janvārim notiek nodarbības “1.solis darbā ar datoru un internetu”, kuru laikā tiek apgūta datora lietošana no pamatiem – kā ieslēgt datoru, kā strādāt ar peli un klaviatūru, kā arī interneta lietošanas apguve. No 20. līdz 23. janvārim notiks nodarbības “2. solis darbā ar datoru un internetu”, kuru laikā tiks papildinātas zināšanas darbā ar logiem un mapēm, sociālajiem tīkliem, attēlu ielādi un vienkāršoto attēlu apstrādi,” informē Reģionālā mācību centra vadītāja Rūta Bokta.

Nodarbības notiek no pulksten 10.00 līdz 12.00 Gulbenes novada bibliotēkas mācību zālē 2.stāvā.

Savukārt 28.janvārī pulksten 17.30 notiks nodarbības ”E-pakalpojumu un e-komercijas iespējas”, kuru laikā tiks apgūts valsts pārvaldes pakalpojumu portāls “Latvija.lv”, “e-veselības” sistēmas lietošana, dažādu biļešu iegāde, internetveikalu meklēšana un lietošana, kā arī drošība internetā. “Būs iespēja rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem!” saka R.Bokta.

Pieteikties uz nodarbībām var pa tālruni 22023043 vai e-pastu “ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv”.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas