Gulbenes novadā brauc dzērumā, zog, pārvadā kontrabandu, dzer jaunieši 3

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka laika posmā no 6. līdz 12 jūnijam Gulbenes novadā reģistrēts 51 notikums. Piebilstams, ka, izbraucot policijai, vairumā gadījumu pārkāpumi nav konstatēti.

Reģistrēti četri gadījumi, kad sabiedriskā vietā atradušās nepilngadīgas personas alkohola reibumā. “7.jūnijā Druvienas pagastā nepilngadīgam jaunietim konstatēts 0,15 promiļu reibums, bet Gulbenē cits puisis pieķerts 2,43 promiļu reibumā. Savukārt 9.jūnijā Stradu pagastā alkohola reibums 0,35 un 0,37 promiles konstatēts diviem nepilngadīgiem jauniešiem. Viens no viņiem šo pārkāpumu veicis atkārtoti gada laikā,” stāsta Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

8.jūnijā pulksten 00.50 Gulbenē kāda persona guvusi miesas bojājumus no nezināmām personām. Cietusī persona nogādāta medicīnas iestādē. Tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Laika posmā no 10.jūnija pulksten 19.00 līdz 11.jūnija 8.00 autoceļa posmā Rēzekne-Gulbene nozagtas mobilās celtniecības stalažas. Policija skaidro notikušā apstākļus un materiālos zaudējumus.

12.jūnijā pulksten 12.35 Gulbenē policija apturēja kādu automašīnas “VW Golf” vadītāju, kurš pārvadājis 30 gabalus cigarešu “Winston” bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Policija saņēmusi arī vairākas ziņas par savstarpējiem ģimeņu un sadzīves konfliktiem, alkohola zādzībām no tirdzniecības vietām, kā arī sabiedriskās kārtības neievērošanu, kur personas atradušās alkohola reibumā vai arī traucējušas mieru citām personām.

Reģistrēta arī automašīnas sadursme ar meža dzīvnieku un trīs negadījumi, kur transportlīdzeklis saduries ar kādu šķērsli vai citu transportlīdzekli. Par laimi, cietušo personu šajos gadījumos nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

!

Gan jau 30 paciņas ne jau tikai 30 cigaretes.

pirms 2 gadiem, 2019.06.15 11:11

Ha

30 bloki man bija! Un visi priekš Jums, reņģēdāji.......

pirms gada, 2019.06.17 18:18

Vietējās ziņas