Gulbenes novadā četrām automašīnām anulē tehnisko apskati par neatbilstošām riepām 3

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka 23.februārī Valsts policija sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) veica transportlīdzekļu pārbaudes Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā.

“Kopumā uz Gulbenes autoceļiem pārbaudītas 270 automašīnas, to tehniskā atbilstība braukšanai ziemā, liekot uzsvaru uz ziemas riepām. Desmit gadījumos tika noteiktas neatbilstošas riepas un riepu stāvoklis. Pārbaužu laikā CSDD par neatbilstošām riepām tehnisko apskati anulēja četriem transportlīdzekļiem,” stāsta Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Kontroles pasākumu laikā papildus tika konstatēti arī citi pārkāpumi, kas nav saistīti ar riepu stāvokli, piemēram, tika fiksēti trīs pārkāpumi par drošības jostu nelietošanu.

“Ceļu satiksmes noteikumi nosaka, ka laika posmā no 1.decembra līdz 1.martam visiem transportlīdzekļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, jābūt aprīkotiem ar riepām, kas paredzētas braukšanai ziemas apstākļos. Vieglo automašīnu ziemas riepu protektora dziļums nedrīkst būt mazāks par 4 milimetriem,” atgādina Z.Vaskāne.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

jeska

pareiz dara,ta jau lielaka dala nejedz braukt kaut ari riepas labas,kur vel ar plikam.

pirms 7 mēnešiem, 2021.02.24 15:44

B

Lai policija apskata savas policijas mašīnas tur pusē būtu mašīnas ,kas uz ceļa nevarētu atrasties.

pirms 7 mēnešiem, 2021.02.27 09:33

Vietējās ziņas