Gulbenes novadā darbinieku samazināšana plānota divos uzņēmumos 1

Sakarā ar ārkārtējo situāciju Latvijā saistībā ar COVID-19 vismaz šobrīd kolektīvās atlaišanas gadījumu Gulbenes novadā nav un nav arī informācijas, ka tādi tiktu plānoti. Par to “Dzirksteli” informē Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule.

“Darbinieku skaita samazināšana martā plānota divos uzņēmumos, kas nodarbojas ar dažāda veida pakalpojumu sniegšanu. Ir informācija par septiņu darbinieku samazināšanu,” saka S.Kindzule.

Viņa norāda, ka Gulbenes novadā bezdarbnieku skaits uz 24.martu ir 718, bezdarbnieku skaits uz 29.februāri bija 699, savukārt bezdarbnieku skaits uz 31.janvāri bija 696.

Savukārt līdz 3.aprīlim darba devēji var turpināt pieteikties pasākuma īstenošanai, piedāvājot darba vietu izveidi skolēniem vasaras brīvlaikā. “Pieteikumu pieņemšana turpinās. Pieteikumu var iesniegt, ievietojot Gulbenes klientu apkalpošanas centra pasta kastītē Ābeļu iela 8 (2.stāvā), nosūtīt pa pastu vai parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un nosūtīt uz aģentūras filiāles e-pastu. Vairāk informācijas - aģentūras mājaslapā.

Šobrīd aģentūras Balvu filiāles Gulbenes klientu apkalpošanas centrā pieteikumus skolēnu nodarbināšanai vasarā iesnieguši divi darba devēji, piedāvājot izveidot astoņas darba vietas skolēniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gulbeniesi

Ko jus varat rakstit tuksas runas jau ir apnikusi.ja nav ko rakstit tad nerakstat.

pirms gada, 2020.04.01 11:59

Vietējās ziņas