Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada dome plāno palielināt algu diviem darbiniekiem 19

Diviem vadošu amatu darbiniekiem tiek plānots palielināt algas. Par to Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs informēja deputātus finanšu komitejas sēdē.
N.Stepanovs norādīja, ka algas plānots palielināt Gulbenes kultūras centra direktoram Egonam Kliesmetam un pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktorei Ivetai Kovtuņenko.
“Viņi ir to pelnījuši,” uzsvēra N.Stepanovs un piebilda, ka viņam ir zināma ažiotāža, kas notiek “pa stūriem”, proti, ka mūsu speciālistus cenšas pārvilināt uz citurieni. Piedāvājumi nākot gan no Smiltenes, gan no Balvu puses, nerunājot jau nemaz par Alūksni. “Šiem novadiem ir interese par mūsu speciālistiem,” uzsvēra N.Stepanovs un norādīja, ka budžets atļauj palielināt viņiem algas.
Novada domes izpilddirektore  Sarmīte Krišāne informēja, ka E.Kliesmetam ir plānots palielināt algu no 650 latiem līdz 700 latiem līdz nodokļu nomaksai, bet I.Kovtuņenko no 700 latiem līdz 760 latiem līdz nodokļu nomaksai. “Dzirkstele” jau rakstīja, ka, piemēram, I.Kovtuņenko jau ar šī gada 1.janvāri tika palielināta alga, proti, līdz 700 latiem. Tā lēma vēl iepriekšējā sasaukuma deputāti.
Komitejas sēdē tika uzsvērts, ka abi nesavtīgi strādā, darbs notiek arī sestdienās, svētdienās. Piemēram, E.Kliesmets nekad nav atteicis nākt palīgā nevienā novada pasākumā, kā arī vada vairākus kolektīvus.
Bez diskusijām deputāti atbalstīja algu palielinājumu šiem darbiniekiem. Lēmuma projekts tiek virzīts tālāk izskatīšanai novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

?!

Kad notiks brīnums un kāds ieinteresēsies par Pētersonu?

pirms 5 gadiem, 2013.11.24 18:34

Vīgante

ak šis dāsnais oranžais stepanovs, kas uz nodokļu maksātāju rēķina, saviem pajoliņiem paceļ algu, pēcāk pajoliņi gadiem maksā otkatu vecajam komunistam no savām algām

pirms 5 gadiem, 2013.11.25 14:32

ak...

Tikko vēl esam domās Rīgā, pie notikušās traģēdijas, jau domāju, ka beidzot cilvēki ir kļuvuši labestīgāki, saprotošāki, līdzjūtīgāki. Taču cerēt uz to velti! Nosaukt otru cilvēku par pajoliņu-tur gan daudz prāta atlieku nevajag. Dzīvē vissvarīgākais ir cilvēka faktors, kurš ir vistrauslākais! Saudzēsim viens otru! Un šie cilvēki arī strādā gan darbdienās, gan sestdienās, svētdienās! Neskaudīsim viens otru, bet cienīsim viens otru, lai kādi kurš arī būtu. Mēs katrs esam atšķirīgi-bet visi esam cilvēki. Tā ka domāju, šie cilvēki gan ups, gan Vīgante-jums ir jābaidās tikai un vienīgi no Dieva dusmām, atcerieties, ko sēsi, to pļausi un dots devējam atdodas. Piedomājiet pie tā, ko katrs izdariet savā ļaunumā, nenovīdībā un skaudībā. CILVĒKS-tas ir pats galvenais uz šīs zemes.

pirms 5 gadiem, 2013.11.25 15:42

Pārdomas.

"..cienīsim viens otru, lai kādi kurš arī būtu..." nu noteikti jebkurš nav pelnījis cieņu. Tas, protams, nenozīmē, ka jādara tam cilvēkam ļaunas lietas, bet cieņu izrādīt ...???
"...CILVĒKS-tas ir pats galvenais uz šīs zemes..." ne gluži tā. Uz Zemes jebkura DZĪVĪBA ir vērtība, un cilvēks ir tikai viena no daudzām dzīvības formām, turklāt daži eksemplāri pamanās sevi pasludināt par vissvarīgākajiem. Piemēram, koks, kas ar savu zaļumu ļauj mums elpot un dzīvot, sevi nepasludina par vissvarīgāko.

pirms 5 gadiem, 2013.11.25 15:59

Laima

Un citiem, kas strada shajaas sfeeraas? Kas mees esam laukos?

pirms 5 gadiem, 2013.11.25 21:46

Lāsma Gulbe

Labākā zacene vienam latvietim ir otrs latvietis.Lai ar kādu tēmu dzirkstele uzraksta,vienmēr atradīsies kāds kurš sāks grauzt un sunīt viens otru.....Apdomajiet....

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 13:31

Gulbenes idiots

Stepiņ, tas tu?

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 20:13

es

Viņi vienkārši veic savu darbu,to varētu atzīmēt arī ar goda apbalvojumu.Neko īpašāku es tur nu nesaskatu.

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 14:11

Evita to ak

un mums vēl būtu jāizrāda cieņa stepanovam morāli pagrimušajam pašlabuma meklētējam, kas pārvērtis Gulbeni par nožēlojamu sādžu!!!

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 14:13

Kode

Vispirms jau vajadzētu saprast. Kāds viņiem ir tas darba laiks- normālais, maiņu darbs vai summētais darba laiks? Ja normālais, kurš uzskaita virsstundas, kas atļautas atbilstoši darba likumam. Izskatās, ka vienkārši kārtējo reizi grib pacelt algas, bet atklāti nevar pateikt iemeslu. Jo iemesls tāds aiz ausīm izvilkts.

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 16:10

Oi

Algas,nu gan stipri jau augstu paceltas priekš Gulbenes , arī es tādu gribētu saņemt nekur neizbraucot..Bišķiņ par lielu jau uzskrūvētas.

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 17:12

Gulbenietis

Kas par lielu uzskrūvētas? Es vēl nesaprotu ko viņi dara Gulbenē.. Kā cilvēks ar augstākajām izglītībām un strādājot, vadot dažādas iestādes var algā saņemt tikpat cik maximas apsargs ar 9 klasēm? Tās visas algas ir smieklīgas.. pat apsargiem un kasierēm.

pirms 5 gadiem, 2013.11.27 10:50

:)

Piedāvājumi nākot gan no Smiltenes, gan no Balvu puses, nerunājot jau nemaz par Alūksni. Cenu uzsit:)))

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 21:35

alvils

algas visiem butu japalielina par 20%,preteja gadijuma visi aizies uz balviem stradat,tur algas uz pusi lielakas,smiltene par 60% lielakas

pirms 5 gadiem, 2013.11.26 23:30

kurmis

Ja kāds strādā virsstundas, sestdienas vai svētdienas ir jāmaksā par stundām, nevis jānosaka cietā alga. Ja strādā saņem, ja ne nekā. Katrs savā darbā ir pelnījis atalgojumu, tikai viens māk sevi pasniegt kā ļoti vērtīgu speciālistu, citam darbu tik pieliek, jo var un dara. Tūrisma centrā kādreiz bija viens cilvēks, tagad ir vadītāja ar uzpūstu algu un vesela plejāde padoto...

pirms 5 gadiem, 2013.11.27 08:29

Daiga

galvenais, ka alga tiek palielināta tiešām stepanova pajoliņiem nekā nedarītājiem

pirms 5 gadiem, 2013.11.27 13:54

!!!

ko tad tik lielu tā Iveta ir izdarījusi,ka jāpalielina alga.Skraida tik no vienas vietas uz otru,lai tak iet uz tiem Balviem,īpaši lieli zaudētāji nebūsim

pirms 5 gadiem, 2013.11.28 08:38

Bardaks

Liekas, ka tajā darbu uzskaitē un darba organizācijā ir liels bardaks.Kā arī darba likumā ietvertās normas neattiecas uz pašu pašvadību. Valsts valstī. Īsta leiputrija- paši novērtē, paši piešķir. Uzskatīdami, ka novada iedzīvotāji ir akli un kurli, un ar zemu intelekta līmeni.

pirms 5 gadiem, 2013.12.01 19:16

Vietējās ziņas