Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs apmeklē Kuldīgu 12

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs no 12. līdz 14.augustam atrodas darba komandējumā Kuldīgā, kur piedalās biedrības “Reģionālo attīstības centru apvienība” (RACA) izbraukuma seminārā. Turp viņš devās ar vietējo deputātu atļauju, par ko viņi nobalsoja novada domes 30.jūlija sēdē.

Galvenās semināra tēmas: administratīvi teritoriālās reformas nākamie soļi; Eiropas Savienības fondu perspektīvas; RACA kā organizācijas iespējamie attīstības scenāriji; RACA biedru stratēģija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību.

Saskaņā ar novada domes sēdes lēmumu N.Audzišam tika izmaksāta dienas naudu - 24 eiro. No pašvaldības budžeta tika segti arī ceļa (transporta) izdevumi un izdevumi par viesnīcu (naktsmītni), pamatojoties uz iesniegtajiem attaisnojuma dokumentiem un ievērojot normatīvajos aktos noteiktās viesnīcas maksas normas.


Pievieno komentāru

Komentāri 12

?

Kāpēc valstiski pasākumi jārīko kaut kur Kuldīgā? Tas itkā nav Latvijas centrā. Tikpat labi varēja būt Valkā vai Daugavpilī!

pirms mēneša, 2020.08.13 00:15

Es

Kā var atrasties Kuldīgā ja gulbenē bija pasludināta ārkārtas situācija. Murgs, vai situācija tikai mirstīgajām.

pirms mēneša, 2020.08.13 07:27

nu

bet tak Gulbenē jau nerīko :)

pirms mēneša, 2020.08.13 09:55

Jūlis

Neviens uz Gulbeni nebrauks. Tas taču saprotams,vai nē?

pirms mēneša, 2020.08.13 10:12

puf

Te nevienam nekas nav jārāda. Galvenais, lai pašiem ērti un civilizēti dzīvot - strādāt, mācīties, atpūsties. Ja tas tā būs, tad citi paši brauks skatīties.

pirms mēneša, 2020.08.13 18:07

Zaiga

Tā visu laiku skrēja uz ārzemēm, Krievija, Gruzija, u.c.bet nu atbraucot ne par gramu nekas nav mainījies gadiem! Jāpiecieš līdz vēlēšanām un šis murgs beigsies! Visi ar blondīnēm priekšgalā varēs strādāt kāpostu laukos! Jēgas nekādas!

pirms mēneša, 2020.08.13 23:03

to Zaiga

Un kuri būs tie, kas mainīs? Un ko konkrēti mainīs?

pirms mēneša, 2020.08.16 21:34

Pārdomas

Partija ir kāda viena Y savākta cilvēku kopa ar mērķi ievēlēšanas gadījumā Y tikt pie varas un naudas, un dažiem nākamajiem rindā arī kas atlec (piemēram, deputāta mandāts). Lai tiktu ievēlētiem, ir kaut kas jāsola (partijas programma), kuru pēc tam var daļēji vai pilnīgi aizmirst un nepildīt, jo jāatskaitās par padarīto nebūs. Un, lai vēlēšanu kampaņa izklausītos solīdi, šādu grupu nosauc par partiju un visu pasākumu - par politiku. Tieši tik vienkārši. Un tad nu vēlāk tauta sūkstās, ka elite nedara šo un nedara to. Un fundamentāli nedarīs, jo mērķis ir panākts - vēlētāji ir uzķerti uz populisma āķa un veiksmīgākajām partijām ar to ir gana. Kas attiecas uz esošo sasaukumu, man pretenziju nav, jo DARA daudz, un pa vidu tikai šis tas ir nogājis greizi.

pirms mēneša, 2020.08.16 21:58

!!!

Neko nedara!

pirms mēneša, 2020.08.17 20:28

Vietējās ziņas