Gulbenes novada Izglītības pārvalde apzina vecākus, kuru bērniem vajadzēs vietu dežūrgrupās 7

Gulbenes novada Izglītības pārvalde apzina vecākus, kuru bērniem vajadzēs vietu dežūrgrupās, 20.oktobrī aģentūru LETA informēja Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa. No 21.oktobra tiek plānotas izmaiņas novada pirmsskolas izglītības iestāžu darba grafikā, veidojot dežūrgrupas.

Izglītības pārvaldes vadītāja Edīte Kanaviņa skaidroja, ka pašlaik Ministru kabinets plāno ierobežot pirmsskolas izglītības iestāžu darbu, aicinot organizēt dežūrgrupas.

"Kopā ar novada pirmsskolas iestāžu vadītājiem esam nolēmuši sākt bērnudārzu audzēkņu vecāku aptauju, lai noskaidrotu, kuriem vecākiem būs nepieciešami iestādes pakalpojumi. Tad, pamatojoties uz vecāku sniegto informāciju, tiks izveidotas dežūrgrupas, kas strādās laika posmā no 21.oktobra līdz 15.novembrim," sacīja E.Kanaviņa.

Viņa aicināja vecākus atbildīgi aptaujā sniegt informāciju, jo ir svarīgi nodrošināt drošus apstākļus kā bērniem, tā darbiniekiem. Tāpat vienlīdz ir svarīgi, lai jaunizveidotajās dežūrgrupās bērnu skaits un sastāvs ir nemainīgs.

Kā vēstīts, pirmdien Krīzes vadības padomes sēdē panākta vienošanās, ka pirmsskolas izglītības iestādēs līdz 15.novembrim strādās dežūrgrupas un valdība aicinās visus vecākus, kuri vien to var, bērnus uz bērnudārzu nevest.

Ministru kabineta ārkārtas sēdē šodien plkst.15 spriedīs par "lokdauna" ieviešanu no ceturtdienas, 21.oktobra, līdz 15.novembrim, liecina informācija Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) darba kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Tētis

Tam visam sen jau bija jābūt apzinātam!
No šodienas drīkstēja darboties TIKAI dežūrgrupas.

pirms mēneša, 2021.10.21 14:11

nu moins

pamēģini pastrādāt attālināti pie datora ar trīsgadīgu bērnu.....

pirms mēneša, 2021.10.21 17:32

Mamma

Tas nav tik vienkārši "Tētis" dārziņu apmeklē +-250 bērni. Priecājaties ka dārziņš vispār strādā.

pirms mēneša, 2021.10.21 15:52

Tētis

Kas tur ko priecāties? Ja vecāki sēd mājā, tad arī bērns var dzīvoties pa māju.

pirms mēneša, 2021.10.21 17:27

!

Tas ir tad, ja vecāki SĒŽ mājās, nevis strādā ATTĀLINĀTI.

pirms mēneša, 2021.10.21 18:57

Aija

Tā kā Lizumā darbojas visas darba vietas,nevar būt ne runa par bērnu palikšanu mājā. Kas par to atbildēs? Jautājums nevietā. Ja "" tētis"" ir pieradis mājā tikai gulēt un nezin, kas apkārt notiek,tad var gudri runāt. Ja tu strādātu mājā un tāds 2 gadnieks vai 3,4 gadnieks visu laiku būtu apkārt ar simtu un vienu bērnu vajadzību,tad tevi drīz vien vestu uz nervu slimnīcu. Tikai tādi TĒVI var tā runāt,kas no auklēšanas neko nesaprot. Jo pats ir auklējams. Ha,Ha.

pirms mēneša, 2021.10.21 20:13

Tētis

Tikai tādas stulbas Aijas iedomājas, ka ir pasaules nabas!

pirms mēneša, 2021.10.21 23:35

Vietējās ziņas