Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novadā janvārī reģistrē dvīnīšus

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vita Elsiņa “Dzirksteli” informē, ka Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļā janvārī līdz šim brīdim reģistrēti 8 jaundzimušie.

Pirmais šajā gadā reģistrēts mazulis, kurš piedzimis 30.decembrī, kā otrais tas, kurš pasaulē nācis 28.decembrī, kā trešais tas, kurš šo pasauli ieraudzīja 11.decembrī. Savukārt kā ceturtais reģistrēts bērniņš, kurš pasaulē nācis jau šajā gadā - 8.janvārī, kā piektie un sestie šogad reģistrēti dvīnīši, kuri dzimuši 7.janvārī. Reģistrēti ir arī 8. un 10.janvāra bērniņi.

“Bērniņi jāreģistrē mēneša laikā. Līdz janvāra beigām vēl var tikt reģistrēti citi jaundzimušie,” saka V.Elsiņa. Viņa stāsta, ka miršanas gadījumu joprojām ir vairāk. Janvārī reģistrēti jau 13 mirušie.

Pagājušajā gadā Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 164 jaundzimušie (77 zēni un 87 meitenes) un 258 mirušas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas