Gulbenes novadā kāds autovadītājs bijis 2,03 promiļu reibumā 4

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka laika posmā no 13. līdz 15.martam Gulbenes policijas iecirknī reģistrēti 18 notikumi un bijuši 14 izsaukumi. Ceļu satiksmes jomā notikuši 3 ceļu satiksmes negadījumi bez cietušajiem, uzrakstīti 7 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 4 bijuši par ātruma pārsniegšanu. Viens autovadītājs pieķerts alkohola reibumā.

13.martā tika saņemta informācija par kādu autovadītāju Gulbenes novadā, kurš, iespējams, ceļu satiksmē piedalās, būdams pamatīgā alkohola reibumā. Zvanītājs norādīja, ka autovadītājs vadot automašīnu “Audi”. Saņemtā informācija nekavējoties tika pārbaudīta, un apstiprinājās, ka vadītājs ceļu satiksmē piedalās, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrieša izelpā konstatēja 2,03 promiles.

Policija atgādina, ka transportlīdzekļa vadīšana reibumā būtiski apdraud gan pašu, gan citu ceļu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību. Valsts policijas pateicas tiem iedzīvotājiem, kas aktīvi ziņo par aizdomīgiem vadītājiem, un aicina arī turpmāk iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot par to Valsts policijai pa tālruni 110.


Pievieno komentāru

Komentāri 4

Kora

Nu gruti tagad pateikt tik daudz dezinfekcijas lidzeklu apkart visi spirta dzivo Kobi 19 vajadzetu parbaudit izelpa noteikti jau galiga pali pa pilsetu dod

pirms gada, 2020.03.16 16:44

tas ir par maz

Lai neķertos nekādi vīrusi klāt,tad jāuztur iekšējaisķermeņa tonuss un spiediens 3 promiļļu diapazonā.Pārbaudīts praksē,tikai nevajag braukt un piedalīties satiksmē.

pirms gada, 2020.03.16 17:12

Krona vìrus

Piedrazt es dragàju 3.7 promilès tà pat menti nekà izdarìt nevar rokas pa ìsàm!!!!

pirms gada, 2020.03.16 22:49

Vietējās ziņas