Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada kultūras darbinieki gatavi darbam neierastos apstākļos! 16

No sirds priecājamies, ka no 18.maija tiek vērtas kultūras un tautas namu durvis apmeklētājiem. Pakāpeniski atdzīvosies arī dažādas kultūras aktivitātes, kas tiks piedāvātas sabiedrībai nelielu pasākumu, izstāžu, sociālo tīklu akciju/uzsaukumu vai kādā jaunā formātā. Kultūras dzīve bija pieklususi, bet ne apstājusies – vairāk strādāsim pie kino pieejamības novadā, izmantosim audio un video opcijas, organizēsim dažādas aktivitātes un konkursus sociālajos tīklos, piemēram, esam uzsākuši Zelta fonda akciju, kurā no jauna iepazīstinām sabiedrību ar saviem talantīgajiem un vispusīgajiem kultūras cilvēkiem.
Ļausim daļēji atsākt darbu arī pāris amatiermākslas kolektīviem - rokdarbu kopām, lietišķās mākslas pulciņiem un mākslas studijām, kur varam pilnībā nodrošināt distanci un visu sanitāro prasību ievērošanu iekštelpās - vismaz 4 m2 uz cilvēku, vienlaikus telpā atrodoties 3 pulciņa dalībniekiem (atkarībā no telpas platības) vadītāja uzraudzībā.
Nekas vairs nebūs kā agrāk, to apzinājāmies jau ļoti drīz pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas valstī. Ar lepnumu varu teikt, ka neesam sēdējuši un gaidījuši labākus laikus, bet strādājuši ar sevi, lai mainītos un pielāgotos jaunajai situācijai. Kultūras pārvaldes darbinieki ir spējuši pilnībā pārprofilēt savu domāšanu. Darbs ar Kārli Anitenu bija ļoti vērtīgs šajā laikā, jo kultūras darbiniekiem ir pilnībā jāmaina ierastais darbības virziens. Tiek izstrādātas arvien jaunas idejas, kas līdz šim šķita nerealizējamas. Arī Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde pagājušajā nedēļā notikušajā tiešsaistes seminārā par kultūras dzīvi turpmāk akcentēja, ka “ir jāmainās kultūras darbiniekiem, nevis jāgaida, kad viss atgriezīsies ierastajās sliedēs, un nevajag baidīties aicināt palīgā ekspertus, kuri palīdz šajā pārmaiņu procesā”, kas tikai apstiprina, ka ejam pareizo ceļu, lai pielāgotos un mainītos. K. Anitena padomi, metodes un mūsu darba analīze bija ļoti vajadzīga visiem darbiniekiem un, strādājot visiem kopā, ir pavisam cits efekts un rezultāts. Tas bija iedvesmojoši, motivējoši un ļoti vienojoši visai mūsu komandai šajā laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

nesapratu

kas būs Gulbenes pilsēta bez rokdarbiem? tas ka jāmainās skaidrs.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 14:07

a

Kas Gulbenē var jauns būt tukšums bija pirms un vēl lielāks tukšums tagad , jo nav jau kas sakarīgi ko domā, tikai gudra runāšana un beigās čiks vien sanāk

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 15:31

z

A ko Tu gaidi? Sēdi dīvānā un ,,gudri" komentē? Dari lai nesanāk tikai čiks.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 15:39

Skarbi

Gulbenieši gaida koncertu, kā Alūksnē 31.05., vai kino kā lauku pagastos, iedvesmojošus pasākumus kāds bija saviem darbiniekiem, vajag pakustināt smadzenes un organizēt, esi taču jauna radoša ar labu algu, strādā, bet negaida tukšu pļāpāšanu un standarta frāzes,

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 16:35

Ha!

Jūs taču nelasat rakstu, tādēļ komentējat šķērsām. Prieks par KP tālredzību, operativitāti un spēju ātri pielāgoties jaunajai situācijai. Tā tik turpināt, un viss būs labi!

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 17:17

Wert

Da nu labi, "pielāgoties, tā turpināt utt" skaisti vārdi vien. Ja algu saņem,tad jābūt redzamam rezultātam,nevis spriedelēšanai

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 17:47

Hi

Tālredzība un pielāgošanās ir, bet darba rezultāta pasākumu nav

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 19:41

Norge

hahahahaa,jāmainas kulturas darbiniekiem. :D
Tie vecie darbinieki spēj mainities un pielāgoties?
Da nu,labak tak atlaist jaunus darbiniekus,un pašām pērties un ņemties! Un vel nolikt to atlaisto
Kāda vispar jēga no tās KP? Naudas atmazgashana, tas i viss

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 18:17

vietējais

Kutūras pasākumi,kā vienmēr sākas kaimiņpilsētās.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.20 19:49

i

Pandēmijas laiks pierāda, ka šo trīs pārvalžu - kultūras ,sporta,izglītības izveide bija liela kļūda un tur ir daudz lieko , divi izpilddirektori- arī ir lieki nodokļu tēriņi.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.21 10:09

Re

Nu re, Raita kārtējā ideja atkal ir ieguvusi samniekus.Tas Zelta fonda sakarā. Nu, tad nekrītiet atkal ar ģīmi dubļos.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.21 14:08

...

Sūnu ciemā laikam Laimes Lācis pabijis. Beidzot ir skaidrība kas jādara!

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.23 09:15

Vietējās ziņas