Gulbenes novada lauku teritorijā dažviet pasta pakalpojumi jāpiesaka pa tālruni

“Latvijas Pasts” informē, ka sakarā ar “COVID-19” no 18.marta līdz 14.aprīlim ir pārtraukti klātienes pakalpojumi visās 253 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās lauku teritorijās, kur pasta pakalpojumi ierastajā režīmā to zemā pieprasījuma dēļ tika sniegti stundu dienā. Līdz ārkārtas situācijas beigām iedzīvotāji pasta pakalpojumus šajās teritorijās var saņemt pēc pieprasījuma savā dzīvesvietā, nepieciešamo pakalpojumu iepriekš piesakot pa tālruni. Gulbenes novadā ir sešas šādas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas. Beļavas, Daukstu, Līgo, Stāķu un Stāmerienas iedzīvotāji var pasta pakalpojumus pieteikt pa tālruni 22039519, savukārt Druvienas iedzīvotājiem jāzvana uz tālruni 27891548.

Vietējie iedzīvotāji pasta pakalpojumus varēs saņemt pēc pieprasījuma, un tos klienta dzīvesvietā sniegs teritoriju apkalpojošais pastnieks vai arī klienti aicināti apmeklēt tuvāko pasta nodaļu. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošinās visus tos pasta pakalpojumus, kas bija pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Ar pastnieka starpniecību iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot “Latvijas Pasta” Klientu centram pa tālruni 67008001, 27008001 vai e-pastā “info@pasts.lv”. Piesakot skaidras naudas piegādi dzīvesvietā līdz 27.martam, noteikta pazemināta šī pakalpojuma cena – 4,88 eiro. Minētajā periodā “Latvijas Pasts” monitorēs pakalpojuma pieprasījumu un apzinās savus resursus šā pakalpojuma turpmākai nodrošināšanai atkarībā no pieprasījuma.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas