Gulbenes novada pašvaldība bez maksas piešķirs sejas aizsargmaskas maznodrošinātajām personām 15

Ņemot vērā straujo saslimstības ar Covid-19 pieaugumu un valstī noteikto attiecībā uz sejas aizsargmasku lietošanu infekcijas izplatības ierobežošanas periodā, Gulbenes novada pašvaldība informē, ka maznodrošinātās personas šīs maskas bez maksas var saņemt Gulbenes novada sociālajā dienestā Gulbenē, Dīķa ielā 1.

Pievieno komentāru

Komentāri 15

Ance

Cik gan var. Tik daudz darbu lauksaimniecībā apkārt,ejat un strādājat. Vai citi nav cilvēki,kas strādā ar tādu slimību buķetēm,pat klibo. Mēs redzam gan pagastā,kādi ir maznodrošinātie. Visu gatavu. Paši papūlēties,ko jūs...
Tā tagad ar pārtikas pakām skolās. Skolnieciņš atnāk mājā un stāsta,kā citi nemaz neēd pusdienas, bet pakas saņem. Viņš esot parakstījies un redzējis arī tos skolēnus sarakstā.
Un tā ar visu. Pasakiet, kāpēc manai ģimenei ir jāiet uz mutes krisdamai,lai varētu dzīvot, bet citi tik gaida. Tad domā vispirms,pirms laid pasaulē bērnus. Šie pabalsti būtu stingri jāskatās,kas dzīvo laukos,tiem ir pašiem jātiek galā ar savu dzīvi. Arī dzīvokļos dzīvojošie var dabūt zemi. Kas dzīvo pagastu centros.
Vienreiz tak jābeidz audzināt liekēžus.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.03 15:17

Skolnieciņš no svētbirzs

Novēlu mūsu valstij mieru un saticību. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu cēlajiem un brašajiem karavīriem, kuri sasirguši ar kovid-19 sērgu. Iedegsim zaļu svecīti pie loga un lūgsim Latvju Dievus, kaut mūsu karavīri drīzi izveseļotos! Pieliksim plaukstu pie koka mežā un lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte - mūsu radītāja - izdziedē karavīrus no kovid-19 sērgas! Pastiepsim rokas pretī debesīm un klajā laukā lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai Pērkons sargā mūsu dižos karavīrus no kovid-19 sērgas! Apciemosim savus senčus un noliksim svecītes ar ziedu pušķi, lūgsim lai Veļu Māte – viņsaules pavēlniece - dāvā mūsu drosmīgajiem karavīriem ilgu mūžu. Dzīvosim apzinīgi un godīgi. Iekursim savā pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds, lai Latvju Dievi sargā mūsu valsts robežas! Lai Laima – likteņa pavēlniece – dāvā mums laimīgu dzīvošanu. Nēsāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm, turēsim cieņā savu senču gudrības un godāsim Latvju Dievus! Novēlu mūsu drošsirdīgajiem karavīriem stipru veselību un izturību! Svētīgi, Skolnieciņš no svētbirzs
[Latvju Skaudības Dievs] (Skauģu Skauģis) [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
#veselība #saticība #drošība #PozitīvāDomāšana #Laima #Māra #Pērkons #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievi #iecietība #LatvjuDievuSvētība

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.03 15:59

Aija

Izdevās noskatīties Aizliegto paņēmienu.
Man ir tikai viens teikums . Visus vaimanātājus un sociālos pedagogus,sociālos darbiniekus un vēl nez cik sociālos uz nedēļu prom darbā uz bērnudārzu. Tā kārtīgi par auklītēm un audzinātājām.
Ar visu pamperu maiņu, gulēt likšanu,mācīšanu dzert no krūzītes un ēst ar dakšiņu.
Tālāk ģērbšanu uz priekšu un atpakaļ,lai tiktu laukā visus uzreiz.
Tālāk- piecgadnieki un sešgadnieki. Mācīt kā noturēt pareizi zīmuli. Par rakstīšanu cita opera.
Dabūt klusumu klasē ,lai visi 20-25 bērni tevi dzird,redz,saprot,ko tu no viņiem gribi.
Un beidzot,vislielākais trakums ir tāds,kā tagad skolās jātur psihiski slimi bērni,tikai tāpēc,kā nav skolēnu.
Esot tajā " KATLĀ" iekšā,rodas jautājums,cik gan daudziem vecākiem savu bērnu vispār nevajag. Par mācīšanu vispār nerunāsim. Otrā galējība,izlutināti līdz tādai pakāpei,kā tālāk nav kur. Lai cik mazs,ko gribu,to dabūju.
Trešā lieta,ko vecāki nav bērniem iemācījuši,ēst daudzveidīgu ēdienu. Tā ir katastrofa. Tur būtu jāceļ trauksme ģimenes ārstiem. Bet nē,jauniete sevi nomocījusi tik tālu ar savu neēšanu,kā piešķirta invaliditāte. Normāli??? Vai vecāki domā,kā ēdot sabalansētu ēdienu,var kaitēt veselībai,??? Vai vairākas reizes dienā staigājot uz veikalu pēc čipsiem un kolas,bastojot sporta stundas un augumam briestot nevajadzīgi ,līdz aptaukošanai ir normāli???
Gribas kliegt--- domājat ar galvu, kamēr nav par vēlu.
Un vēl ir " ļoti' izglītoti vecāki,kas saka,kā skolas ēdiens nav ēdams,tad jāsaka,vai zini to teicienu--- nespļauj bļodiņā,no kuras pašai būs jāēd.
Lai jums visiem laba veselība un skolotājiem milzu izturību!!!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.03 22:05

?

Tu no Adulienas izbēgi?

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.03 23:50

saprotošā

pilnīgi piekrītu jums, un cik zemu var nolaisties žurnālistīte, viņai lūgt pastrādāt b/d, un tad pajautāt viņas viedokli , protams ,es neatbalstu vardarbību...

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 08:19

Popo

Viens teikums sakāms, bet piedrukā riktīgu palagu... Es gan teikšu vienu teikumu- nevajag strādāt bērnudārzā, ja tas darbs nepatīk.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 20:54

Atbilde ?

Tavs teikums liecina par tavu "gudrību". Bet arī Adulienā ir gudri cilvēki.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 07:10

?

Dumo skolā gudri cilvēki? Tad man par tevi viss skaidrs!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 09:38

Vilis

Vēl jau jādabū maznodrošinātā statuss, lai tiktu pie maskas.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 09:42

Atbilde Vilim

Maznodrošinātie,kas dzer, pīpē kā skursteņi. Darbu nevīžo strādāt. Tu neesi sarūgtināts,kā lai tos uzturētu,
tiek tērēta tava naudiņa, bet tev grūti jānopelna.
Nerunāju par tiem,kas tiešām nonākuši bezizejā.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 13:17

Vilis

Nu visus nevajag bāzt vienā maisā!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 13:34

Skolnieciņš no kojām

Starp maznodrošinātajiem ir arī neliela daļa augstskolu studentu. Tā kā nevajag marginālizēt sabiedrības nabadzīgākos slāņus. Mēs visi esam cilvēki. Būsim iecietīgi un saprotoši cits pret citu! Ar cieņu, Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis) #TrūcīgāStatuss #GMI

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 14:13

Ile

Tieši tā.Nevajag bāzt visus viena maisa.
Bet gulbeniesiem ko nedari - vienmēr ir slikti un tik temats kādu apriet!

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.04 13:50

Ance

Noteikti jau cilvēks nedomā apvainot visus, tikai ikdienā mēs katrs ar to sastopamies. Daudziem bijuši arī grūti laiki un arī man tajā skaitā. Atceros,ar kādu pazemojumu saskāros,kā bija jālūdz palīdzība priekš bērna!!!! Visu mūžu atcerēšos.
Bet , runājot tagad par pārtikas pakām. Jā dzirdi no vecāka,cik viņš nicīgi izsakās par skolas pusdienām,tad gribas kliegt. Nu nenodrošini tu mājā divus ēdienus. Bet kāpēc vecāki negrib saprast,kā čipsi un kola ir kaitīgs ēdiens. Bet tieši tie ir tiem bērniem rokā,kam ir kā ir pasaules katastrofa ēst skolā siltas pusdienas.
Tāpēc jau cilvēki šūmējas par šīm bezjēdzībām.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.05 10:50

B

Tad jāiet pēc maksām tikai pakaļ,kaut viens labums no valdības.

pirms 7 mēnešiem, 2020.11.06 07:43

Vietējās ziņas