Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada pašvaldība dāvina svinīgu laulības reģistrācijas ceremoniju

Sakarā ar Starptautisko bērnu aizsardzības dienu Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļa laulību slēdzējiem, kuru bērnam (bērniem) un vismaz vienam no pāra deklarētā dzīvesvieta ir Gulbenes novads, gada pirmajā jūnija sestdienā dāvina svinīgu laulības reģistrācijas ceremoniju ar nodaļas ceremoniju mākslinieku piedalīšanos.

Laulības reģistrācijai 2020.gada 6.jūnijā iesniegumu iesniegt var līdz 2020.gada 5.maijam, samaksājot valsts nodevu 14 eiro.

Piebilstams, ka no valsts nodevas ir atbrīvoti arī laulības slēdzēji, kuri audzina vismaz trīs kopīgus un vairāk bērnus un kuriem ir kopīga deklarētā dzīvesvieta; ja viens vai abi no laulības slēdzējiem ir I vai II grupas invalīdi; ja viens vai abi normatīvos aktos noteiktā kārtībā atzīti par trūcīgiem.

Dzimtsarakstu nodaļa aicina pārus, kuru kopdzīvē dzimis bērns vai vairāki bērni, juridiski sakārtot savas attiecības

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas