Gulbenes novada pašvaldība gādā mēbeles jaunām sociālo pakalpojumu vietām

Gulbenes novada pašvaldība izsludinājusi publisko iepirkumu mēbeļu piegādei un uzstādīšanai Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a (dienas aprūpes centrs; specializētās darbnīcas) un Tirzas “Doktorātā” (grupu dzīvokļu māja).

Šajās divās adresēs ar 1.maiju darbību uzsāks novada sociālā dienesta divas jaunas struktūrvienības, kas paredzētas pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem.

Piedāvājumus mēbeļu piegādei un uzstādīšanai pašvaldībā gaidīs līdz 5.maijam – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Uzvarētājam pasūtījums būs jāizpilda 30 dienu laikā.

Saskaņā ar publiskā iepirkuma dokumentiem pašvaldībai vajadzīgas tikai jaunas, ķīmiskā sastāva ziņā cilvēku veselībai nekaitīgas mēbeles, kuras ir droši lietojamas: 16 darba vai rakstāmgaldi; 20 dažādi sienas plaukti; 12 sēžammaisi; 2 saliekamie dīvāni; 3 virtuves galda un krēslu komplekti; 16 dažādas gultas ar matračiem un veļas kastēm; 11 koka kumodes ar atvilktnēm; 17 funkcionāli dažādi skapji; 1 viesistabas iekārta un 1 priekšnama iekārta; 21 funkcionāli atšķirīgi pielietojams krēsls.

Mēbeles tiek gādātas ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālu līdzdalību deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Gulbenes novadā.

Jau rakstījām, ka novada deputāti 25.marta domes sēdē nobalsoja par to, ka pašvaldības sociālajam dienestam ar 1.maiju būs jaunas sociālo pakalpojumu sniegšanas vietas – Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a, un Tirzas pagasta “Doktorātā”. Šīs struktūrvienības izveidotas, pašvaldībai izstrādājot deinstitucionalizācijas plānu un meklējot risinājumus jauniem sociālajiem pakalpojumiem Gulbenes novadā. Šie pakalpojumi ir paredzēti pieaugušām personām ar garīga rakstura traucējumiem, kas būtiski uzlabos viņu iespēju dzīvot un iekļauties sabiedrībā, veicinot viņu neatkarību un patstāvību. Risinājumi rasti ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas