Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada pašvaldībā ir vairākas vakances 5

Gulbenes novada pašvaldība ir publiskojusi, ka līdz 21.februārim var pieteikties darbam projektu vadītāja amatā Attīstības un projektu nodaļā uz nenoteiktu laiku. Tiek piedāvāta 879 eiro alga pirms nodokļu nomaksas pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika - līdz 1192 eiro. Pretendentam ir nepieciešama augstākā izglītība (vēlams uzņēmējdarbības vai vadības zinību jomā). Jāprot strādāt ar “MS Office” programmām, teicami jāzina angļu un krievu valoda. Nepieciešama arī B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Līdz 21.februārim interesenti var pieteikties apkopējas darbam uz nenoteiktu laiku pašvaldības administratīvajā ēka. Vakanci ir pieteikusi Īpašumu pārraudzības nodaļa. Tiek piedāvāta mēnešalga, sākot no 431 eiro pirms nodokļu nomaksas pārbaudes laikā, pēc pārbaudes laika - līdz 450 eiro. Prasībās norādīta obligāta valsts valodas pārvaldīšana, ieskaitot rakstīšanas prasmi.

Līdz 9.martam pretendenti vēl var pieteikties pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktora amatam. Tiek piedāvāta mēnešalga no 1067 līdz 1431 eiro pirms nodokļu nomaksas. Ir nepieciešama augstākā izglītība (vēlama biznesa vai tūrisma vadības jomā), pieredze darbā tūrisma jomā, pieredze vadošā amatā vai projektu vadībā. Vajadzīga arī prasme darbā ar datoru (“MS Office” programmas) un biroja tehniku, svešvalodu prasme (vismaz B1 līmenī), zināšanas personāla vadībā un lietvedībā.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Pretendente

Kāpēc nav izsludināts konkurss uz Reinsones amatu? Vai cerat uz noilgumu?

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.20 08:22

Alda

Tad kad tūrisma attīstība ir pilnīgi nolaista, tad tiek sludināts konkurss. Kurš atbild par to, ka tūrisma uzņēmējiem jau gadu nekas netiek palīdzēts? Vai pati p.i.apzinās savu kaitniecību un nekā nedarīšanu? Bet ir taču vajadzīgajā partijā! Nu jau vairs neko nevar glābt, Smiltene, Madona un Alūksne ir daudz jo daudz priekšā tūrisma jomā un Alūksne vispār rullē!

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.20 08:53

Aldai

Tūrisma aģentūrai ir ticis dots žēlastības gads savas darbības uzlabošanai. Vai tā ir noticis? Tā ir izpilddirektores tolerance, lai objektīvi konstatētu, ir vai nav jēga no šīs aģentūras, kuras uzdevums būtu tūrisma atbalsts un visa veida veicināšana. Izpilddirektorei nav jāstrādā katra savas iestādes darbinieka vietā, tā ka pārmetums viņai nav korekts, piekrīti?

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.22 19:49

Aldis

Nezinītim...tiešais priekšnieks aģentūrai ir domes priekšsēdētājs! Par izpilddirektori vispār runa neiet!!! Bet visiem ir vienalga!

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.23 06:39

Anšu gailis plus

Uz apkopējas vietu gan vajadzētu izsludināt konkursu ES mērogā. Varbūt no citām ES valstīm ieradīsies uz šo svarīgo amatu.

pirms 7 mēnešiem, 2020.02.23 12:52

Vietējās ziņas