Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada pašvaldība iznomā divus zemesgabalus sakņu dārza vajadzībām

Gulbenes novada pašvaldība iznomā neapbūvētu zemesgabalu sakņu dārza vajadzībām bez apbūves tiesībām. Pašvaldības mājaslapā lasāms, ka zemesgabals atrodas Gulbenē, Pļavu ielā 23, tā platība ir 1200 kvadrātmetri. Nomas līguma termiņš ir pieci gadi, nomas gada maksa (ar PVN) - 49,66 eiro. Pieteikties uz nomu var līdz 11.martam, rakstot iesniegumu Gulbenes novada pašvaldībā vai Gulbenes pilsētas pārvaldē.

Gulbenes novada pašvaldība iznomā neapbūvētu zemesgabalu sakņu dārza vajadzībām bez apbūves tiesībām Stradu pagasta "Rotās". Tā platība ir 0,06 hektāri. Nomas līguma termiņš ir pieci gadi, nomas gada maksa (ar PVN) - 14,52 eiro. Pieteikties uz nomu var līdz 11.martam (ieskaitot), rakstot iesniegumu Gulbenes novada pašvaldībā vai Stradu pagasta pārvaldē. Sīkāku informāciju par iznomājamā zemesgabala atrašanās vietu var uzzināt pagasta pārvaldē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas