Gulbenes novada pašvaldībā – kadru maiņa 5

Ir notikušas izmaiņas Gulbenes novada pašvaldības administrācijas sastāvā – informē izpilddirektore Guna Švika. Ir aizpildīta vakantā jurista vieta.

Par juristu ir sācis strādāt Eduards Garkuša, kuram ir bijusi darba pieredze, Iekšlietu ministrijas Normatīvo aktu sagatavošanas nodaļas juriskonsulta amatā (saskaņā ar “Latvijas Vēstneša” informāciju). Pavisam Administratīvi juridiskajā nodaļā Gulbenes novada pašvaldībā tagad Vitas Kravales vadībā strādā četri juristi. Pilsētas pārvaldei vairs nav sava jurista, jo tur no darba jau pirms kāda laika pēc pašas vēlēšanās aizgājusi Indra Valdheima un pārcēlusies uz dzīvi citā novadā.

Gulbenes novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā arī ir jauna darbiniece – gulbeniete Valentīna Kūlīte, kura ir bijusī bankas “Citadele” darbiniece. Viņa klientu apkalpošanas centrā pie amata pienākumiem stājusies Mētras Buliņas vietā, kura ir pametusi darbu novada pašvaldībā. 29.novembra novada domes sēde M.Buliņa tika atbrīvota no dalības Dzīvesvietas reģistrācijas un anulācijas komisijas sastāvā domē, šajā komisijā turpmāk strādās  klientu apkalpošanas centra vadītāja Evija Silauniece.

G.Švika akcentē, ka atkārtoti ir izsludināta pretendentu pieteikšanas uz pašvaldībai piederošās SIA “Gulbenes autobuss” vakanto vadītāja amatu. Pirmajā pretendentu atlasē uz šo amatu bijis maz pieteikumu un tikai viena pretendenta iesniegtie dokumenti atbilduši prasībām. Tāpēc nolemts izsludināt atkārtotu pretendentu pieteikšanos (līdz 10.decembrim) uz atlasi SIA “Gulbenes autobuss” valdes locekļa amatam. Pagaidām, kā “Dzirkstele” jau rakstīja, šo uzņēmumu amatu savienošanas kārtībā ir uzņēmies vadīt Ivars Kupčs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

autobuss

Švika aizmirsa pieminēt, ka "Gulbenes autobusa" loceklim alga ir pēkšņi palielināta vismaz divreiz t.i 1850€ uz papīra. Priekš Gulbenes tīri kārdinoši. Šoreiz triju vietā varbūt būs 33 gribētāji!

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 13:31

Hmmmm

Un kur tad bija izsludināta vakance uz šo vietu???? Kārtējā domes darbinieku paziņa ievilkta.....

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 18:39

Hmmmm

Iet runa par klientu apkalpošanas centra darbinieci

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 18:40

nod.maksātājs

Vakances gan gulbene.lv tagad tiek sludinātas., Bija arī par apkalp centru . Tagad ,piemēram , vajag lietvedi bēriņtiesā. Neesmu domes darbinieks, bet hmmmm šoreiz nav taisnība. Bet ir gan taisnība, ka savulaik pa vidu kādi tika ievilkti...

pirms 2 gadiem, 2018.12.05 10:00

Vietējās ziņas