Gulbenes novada pašvaldība lauž līgumu ar mājaslapas “www.gulbene.lv” izstrādātāju 1

Gulbenes novada pašvaldībai neveicas ar savas mājaslapas dizaina maiņu. Ir lauzts līgums ar SIA “Lirian”, kura tirgus izpētes rezultātā bija izraudzīta ne tikai mainīt šīs interneta vietnes izskatu, bet arī uzlabot tās funkcionalitāti par 5960 eiro līgumcenu (bez PVN).
“Sākotnējā komunikācija ar firmu vedās raiti, pārstāvis Linards Lazdiņš bija arī atbraucis uz Gulbeni, lai tiktos klātienē un izrunātu visus veicamos darbus. Taču pēc tam nekāda rīcība nesekoja. Uzņēmējs nepildīja līgumsaistības, un 24.maijā līgums tika lauzts. Netika izdarīts pilnīgi nekas! Tā kā mājaslapas dizaina maiņa un funkcionalitātes uzlabošana ir viens no galvenajiem uzdevumiem šogad sabiedrisko attiecību jomā, tad neapstāsimies un tirgus izpētes ceļā meklēsim kādu citu, kas varētu pārvērst mūsu mājaslapu. Šobrīd tā neatbilst mūsdienu tendencēm - nav ērti lietojama mobilajās ierīcēs un neatspoguļo Gulbenes novada vizuālo identitāti,” “Dzirkstelei” saka novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vecākā speciāliste Gunta Kalmane.
Jāatgādina, ka jau agrāk grūtības ar mājaslapas dizaina maiņu ir piemeklējušas Gulbenes novada pašvaldību. 2015.gadā tā gribēja lauzt līgumu ar SIA „RATE Business Solutions”, jo neapmierināja firmas veikums pašvaldības mājaslapas izstrādē, taču uzņēmums uz Gulbeni atsūtīja savu pretenziju vēstuli. Firma pārstrādāja savu piedāvājumu. Toreiz līgumcena bija 5650 eiro (bez PVN).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Rate

Vai pretenziju vēstulē pieminētie domes darbinieki atkal uzdarbojas?

pirms gada, 2019.06.13 18:52

Vietējās ziņas