Gulbenes novada pašvaldība pagarina sabiedrības līdzdalības budžetēšanas konkursa elektroniskā balsojuma termiņu 4

2.septembrī notika Gulbenes novada pašvaldības sabiedrības līdzdalības budžetēšanas konkursa vērtēšanas komisijas sēde, kurā tika anulēts sabiedrības klātienes balsojums un līdz 20.septembra pulksten 12.00 pagarināta elektroniskā balsošana par visām 12 projektu idejām. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Tātad iedzīvotāji, kuri iepriekš balsoja klātienē vai līdz šim vēl nebija atdevuši savu balsi, varēs to izdarīt elektroniski balsošanas vietnē “Balso.gulbene.lv” atbilstoši autorizācijas noteikumiem.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka Gulbenes novada domes ārkārtas sēdē deputāti skatīja jautājumu par grozījumu veikšanu Gulbenes novada pašvaldības 2021.gada līdzdalības budžetēšanas projektu konkursa nolikumā. Šāda nepieciešamība radās tāpēc, ka šī projektu konkursa vērtēšanas komisija bija saņēmusi informāciju, kā arī konstatējusi situāciju, kas lika apšaubīt godīgu klātienes balsojuma procesa norisi.

Par projektiem var balsot Gulbenes novadā deklarētas personas, kuras sasniegušas vismaz 16 gadu vecumu. Pašvaldībai ir tiesības pārbaudīt, vai persona balsojuma brīdī ir sasniegusi 16 gadu vecumu un ir deklarējusi savu dzīvesvietu Gulbenes novadā, tā pārliecinoties, ka balsojums ir derīgs. Viena persona varēs balsot tikai vienu reizi.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

gribētājs

Gribu balsot par projektiem ,lūdzu dodiet iespēju nobalsot ......Iesakam izdrukāt veidlapas un lai gribētāji kuriem nav interneta var piedalīties balsošanā.Vai projekti domāti acu aizmālēšanai ????Vajag dot iespēju nobalsot visiem nevis izredzētiem.

pirms 10 dienām, 2021.09.06 18:51

hm

Klātienē jau bija, bet nevajadzēja šmaukties kā maziem bērniem. Ja daži sagrēkojas, cieš visi. Tagad nu tikai internetā.

pirms 10 dienām, 2021.09.06 19:07

Urbis

Nevinnēja īstie, tāpēc mainām noteikumus kā mums patīk...

pirms 10 dienām, 2021.09.06 22:59

...

Kapec nevar ar anketām balsot? Vai skriet uz iestādēm balsot ir drošāk , ka iemest pastkaste vai aiznest veidlapu uz iestādi, atstāt un tīties prom . Ne visiem pensionāriem ir internetbankas, kas ejot kārtot lietas nodeva ari savu balsi.

pirms 10 dienām, 2021.09.06 23:09

Vietējās ziņas