Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada pašvaldība vēlas iegādāties kino mobilo komplektu un padarīt pievilcīgāku Sarkano pili 9

Gulbenes novada pašvaldība izmanto iespēju “sildīt” kultūru pēc COVID-19 krīzes un ir iesaistījusies investīciju projektu pieteikumu gatavošanā, pretendējot uz valsts atbalstu. Par to deputātus novada domes 30.jūnija domes sēdē informēja pašvaldības izpilddirektores vietnieks Sandis Sīmanis.

Viena ideja ir par mūsdienīga mobilā kino (digitālā) komplekta iegādi. Tas tiktu izmantots pašvaldības darbā – kinofilmu veidošanai/rādīšanai, tiešraižu nodrošināšanai, publisko pasākumu iemūžināšanai, kuplināšanai ar digitālām projekcijām.

Otra ideja ir par Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja pārziņā esošo Sarkano pili, kur paredzēts veidot gan izstāžu, gan darba telpas. Lai tas notiktu, šīs telpas ir jāatjauno. Ir arī iecere par skatu laukuma radīšanu uz Sarkanās pils torņa platformas. Tas būtu pievilcīgs piedāvājums tūristiem – redzēt Gulbenes vēsturisko centru no putna lidojuma.


Pievieno komentāru

Komentāri 9

jāsteidz tērēt nauda līdz vēlēšanām

Dažām amatpersonām galvās ir tik daudz fantastisku biznesa ideju! Šeit ir potenciāls ievēlēšanai deputātos un pat Saeimā!

pirms mēneša, 2020.07.01 17:18

Tip Top

Vidējais novada iedzīvotājs un domes ierēdnīši dzīvo divās dažādās Gulbenēs, diemžēl..

pirms mēneša, 2020.07.01 18:33

Janka

Vienkārši interesanti - kam pēdējā laikā rodas tās spožās idejas?

pirms mēneša, 2020.07.01 20:04

nja

Nu man jau gan patiešām vairākas idejas likušās labas..

pirms mēneša, 2020.07.02 10:53

Omīte

Skatu torni notekti vajag,tikai žēl ,ka neredzēs pilsētas centru ,bet aizaugušos laukus pie Nākotnes ielas, Parka-Litenes ielas nenopļautās ceļa malas.aizaugušos grāvjus.Kas šogad netika izdarīts pat uz Līgo svētkiem.kārtīgi saimnieki.Gribētos dzirdēt ciemiņu sajūsmas saucienus par šo skatu.

pirms mēneša, 2020.07.02 16:55

opītis

Vispār Dabas aizs. pārv. aicināja nepļaut agri, jo augi nespēj noziedēt, noplicinās dabiskā vide. Pēc gadiem agrās pļaušanas, pļavās paliek tikai gundegas. Un tā jau ir katastrofa. Agrā mauriņu un zāles pļaušana ir pats nedraudzîgākais risinājums. Pārāk liela sakoptîba ved pie katastrofālām sekām. Labāk gara zaļa zāle nekā smilšu jūra un tuksnesis.

pirms mēneša, 2020.07.02 21:14

Pēteris

Atbrauciet uz Alūksni. Pieredze pilsētvides uzturēšanai noderēs. Tik tiešām būs ko redzēt!

pirms mēneša, 2020.07.02 20:35

?

Uz ko skatīsies? Uz pilsētu no augšas? To neredzēs no relatīvi zema skatu laukuma pilsētas nomalē = manuprāt, garām...

pirms mēneša, 2020.07.03 19:17

?

Uz ko skatīsies? Uz pilsētu no augšas? To neredzēs no relatīvi zema skatu laukuma pilsētas nomalē = manuprāt, garām!

pirms mēneša, 2020.07.03 19:18

Vietējās ziņas