Gulbenes novada pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā saņemti 13 pieteikumi 3

Ir noslēgusies Gulbenes novada pašvaldības izsludinātā līdzdalības budžetēšanas projektu konkursa pieteikumu iesniegšana. Pašvaldība informē, ka šoreiz kopā tika saņemti 13 pieteikumi - trīs ir no Gulbenes, pa vienam no Rankas, Lizuma, Stāķiem, Lejasciema, Druvienas, Kalnienas, Litenes, Tirzas, Jaungulbenes un Līgo.

Kopējais projektu konkursa budžets ir 110 000 eiro, vienam projektam atvēlot līdz 20 000 eiro. Kopumā visu 13 iesniegto pieteikumu summa ir 246 684,41 eiro. Šogad pieteikumos pārsvarā ir idejas par aktivitāšu un bērnu rotaļlaukumu izveidi.

Konkursa vērtēšanas komisija divu mēnešu laikā izskatīs iesniegtos pieteikumus un to atbilstību nolikuma prasībām. Pieteikumi, kuri atbildīs prasībām, tiks nodoti sabiedrības balsojumam. Visvairāk balsu saņēmušie projekti tiks realizēti.

Balsot elektroniski varēs balsošanas platformā "balso.gulbene.lv", kā arī klātienē visās Gulbenes novada bibliotēkās, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Katrs Gulbenes novadā deklarētais iedzīvotājs varēs balsot tikai par vienu sev tīkamāko projektu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Tas pats......

Pagājušajā gadā atvēlētā summa konkursam bija 110 000 eiro no pašvaldības budžeta līdzekļiem (tāda pati kā šogad). Tika atspoguļots no pašvaldības puses, ka finansējuma atlikums – 11 828,76 eiro – tiks novirzīts 2021.gada līdzdalības budžetēšanas projektu konkursam. Smieklīgi........
Reinsone, Audzišs, lūdzu, sniedzat komentāru par to, kādēļ šī gada konkursa fondu nevarēja palielināt par atlikuma tiesu, kas ir tie 11 828,76 eiro? Kādēļ no vienas puses, it kā parādat cēlo žestu, ka iedzīvotājiem dodat iespēju plānot un izlemt, kur iztērēt viņiem piešķirtos līdzekļus, bet no otras puses, kā ierasts un kā izskatās, jūs, kā pašvaldība, paņemat sev atpakaļ citiu tēriņu segšanai pēc kāda laiciņa.....? Vienkāršs novērojums, ka šogad pašvaldības budžeta konkursam (šī gada budžetā) esat mazāku summu ieplānojuši uz šī atlikuma rēķina. Kur esat ieplānojuši iztērēt ietaupītos 1 828,76 eiro, ja neatvēlējāt iedzīvotājiem vairāk? Sev algu paaugstināšanai šogad? Atskaiti....

pirms mēneša, 2021.06.16 20:51

Es

Iesaku publiskot Dzirkstelē iesniektos un atbalstītos projektus.

pirms mēneša, 2021.06.17 10:40

bet

Vēl jau nav atbalstīti.

pirms mēneša, 2021.06.17 18:56

Vietējās ziņas