Gulbenes novada pašvaldības policija: Lieldienu brīvdienas bijušas nemierīgas 6

Gulbenes novadā aizvadītas nemierīgas Lieldienu brīvdienas. Par to “Dzirksteli” informē novada pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Didrihsons-Linards.

Viņš stāsta, ka pa dienu sabiedriskās kārtības ziņā bija daudzmaz mierīgi, bet vakaros gan ne. Jaunieši neievēroja valstī pieņemtos ierobežojumus un pulcējās mašīnās gan pie Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja, gan pie Gulbenes kultūras centra. Uzsākti 18 administratīvā pārkāpuma procesi par pulcēšanos.

“Jo garākas brīvdienas, jo laikam par daudz alkohola tiek lietots. Lieldienu vakarā un Otrajās Lieldienās ģimenēs sākās konflikti. Tie notika gan pilsētā, gan pagastos. Ierodoties situācijas atrisinājām gan sarunu ceļā, gan bija arī gadījumi, kad cilvēks bija pārāk agresīvs un vedām uz Balvu atskurbtuvi. Kopumā trīs personas nogādājām Balvu atskurbtuvē, bet tie nebija tikai skandalētāji ģimenēs. Bija arī pretošanās, kas šoreiz notika agresīvāk. Pretošanos izrādīja jaunieši. Bija arī gadījums, kad kāds vecāks alkohola reibumā pieskatīja bērnu, tad sadarbojāmies ar citām institūcijām, ar bāriņtiesu,” stāsta M.Didrihsons-Linards.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

!

Drīzāk jau bija jāsaka- jo garākas brīdienas, jo vairāk dienas varēja atvēlēt dzeršanai... Dārzenīši kārtīgi varēja izsvinēties. 4 dienas tomēr! Kas par balli sanāk! :D Tāpat skaidrs kā diena, ka policijas redzeslokā nonāk vieni un tie paši kadri. Tur nu nekas nemainās un, domājams, ka nemainīsies.

pirms 7 dienām, 2021.04.06 14:07

#

Dārzenīšus pie sabiedriskā darba jāpieliek, pie ielu pucēšanas un pie kārtīgiem smagiem darbiem, ticiet man, palīdz !!! Visatļautība viņiem, jo neviens neko nespēj šiem izdarīt, ne policija ne arī kas cits.

pirms 7 dienām, 2021.04.06 14:35

!!!

Man prieks, ka tev palīdz!

pirms 7 dienām, 2021.04.06 16:31

gudrinieki

Skatieties pashi uz sevi, kur pierādīts ka slims, kā jūs zināt gudrinieki. Ko? Apmelojat tikai, gan jau viņš būs "vietējajam" kādu protokolu sastādījis.

pirms 6 dienām, 2021.04.07 00:21

!!!

Rakstīt iemācies, protokolu stādītāj!

pirms 6 dienām, 2021.04.07 16:35

Vietējās ziņas