Gulbenes novada pašvaldības sporta komisijā darbosies 10 cilvēki 11

Gulbenes novada pašvaldības sporta komisijā tiek plānotas izmaiņas sastāvā. Komisijas locekļi no sava vidus no jauna izvēlēsies vadītāju. Šobrīd komisiju vada gulbenietis Aigars Cīrulis – sporta kluba “Gulbenes K.S.P.” pārstāvis.

Paredzams, ka turpmāk būs par vienu cilvēku lielāks komisijas sastāvs. Piekritis darboties arī novada deputāts Daumants Dreiškens (ZZS), kā arī deputāti Atis Jencītis (Latvijas Reģionu apvienība) un Ivars Kupčs (JKP). Komisijas sastāvā iekļauties piekritis arī Gulbenes sporta skolas treneris Oskars Vīksna. No darbošanās sporta komisijā ir plānots atbrīvot sporta veterānu Vitāliju Plato, Latvijas izlases biatlonistu galveno treneri Māri Čakaru un Dzintaru Abakoku, kura aizraušanās ir brīvā cīņa.

Šobrīd komisijas sastāvā, kā liecina pašvaldības mājaslapā publicētā informācija, darbojas novada deputāti Lāsma Gabdulļina (“Latvijas attīstībai”) un Anatolijs Savickis (Nacionālā apvienība “"Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"”), kā arī pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers, biedrības “Gulbenes Buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis un Gulbenes sporta skolas direktors Arnis Šķēls.

Konceptuāli par izmaiņām sporta komisijas sastāvā deputāti 20.oktobrī vienojās izglītības, kultūras un sporta komisijas sēdē. Galīgais balsojums notiks 28.oktobra novada domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

:)

Pēc cūvida tā sporta sile būs stipri liesāka. Lai tiki pēc gada visi nesaplēšas.

pirms mēneša, 2021.10.25 18:05

Gatis

Var kāds lūdzu paskaidrot, kas šeit notiek? Valstī ir ārkārtas situācija, C19 pandēmija, pēdējo gadu laikā šajā "provincē" principā nav vērojami nekādi sporta pasākumi, te pēkšņi sporta komisijā darbijas (ne pa velti) 10 cilvēki.
Varbūt es kļūdos, bet paskaidrojiet ko viņi spriež, ko organizē?
Tas ko esmu novērojis, ka bērniem vecumā no 5gadi ir ļoti maz iespējas Gulbenē trenēties un attīstīt savu fizisko sagatavotību. Ko sporta komisijas locekļi var piedāvāt? Es kā risinājumu redzu vienīgi Valmieru, cerams ka tuvākajos gados tā varētu būt arī Alūksne. Kas Gulbenē notiek?

pirms mēneša, 2021.10.27 09:53

vairāk

Nopietni? Varbūt vēl 2-3 vajag komisijā darboties? Lai nav tik pieticīgi.....

pirms mēneša, 2021.10.25 19:51

Loceklis

Katru nedēļas nogali notiek vērienīgi sporta pasākumi Gulbenē, kas prasa lielus spēkus un enerģiju no komisijas Locekļiem!
Bet ja nopietni, kas Gulbenē pēdējo 3 gadu laikā ir noticis. Te prasītos sīkākus komentārus no galvenā Locekļa! Tiešām nav skaidrs!

pirms mēneša, 2021.10.27 09:44

i

Nav vajadzīgs tik daudz šo sporta slaistu- funkcionāru ,kuri ir no sērijas--- tāpat nestrādāšu, bet naudu no nodokļiem gribēšu. Īsts klaunu bars bez kuriem sabiedrība var mierīgi iztikt, iedzīvotāju un bērnu paliek mazāk, tie kuri grib sportot paši visu sakārto, lai iet strādāt privātsektorā,

pirms mēneša, 2021.10.25 21:26

Alise

Tie visi komisiju locekļi ir mākslīgi salikti no pārstāvošām partijām.
Vai tiešām mūsu pašvaldība ir tik bagāta, lai maksātu algas visiem šiem klauniem, kas ir salikti uz pusslodzēm un ikdienā strādās pavisam citos darbos?
Tādā pilsētā mēs dzīvojam, kur parkā uz visiem bērniem ir 2 šūpoles, atvainojos "sūdīga" infrastruktūra un 10 sporta komisijas locekļi!
Kur ir mūsu ievēlētie deputāti, kur visi skatās?
Paskaidrojumus lūdzu, savākām runāsim augstākā līmenī!

pirms mēneša, 2021.10.28 22:46

Guntars

Ir kaut kur publiski redzama atskaite par gadā/mēnesī paveiktajām lietā?
Ir redzami sapulču protokli, ko viņi lemj!
Lūgums publicēt, tas tā nevar turpināties, ka katru pseido miesta treneri var ielikt par kaut kādu komisijas locekli! Ko viņi šobrīd lemj? Jūs nopietni?

pirms mēneša, 2021.10.28 22:50

...

Vēl labu laiku mums būs Covidēns, sports nebūs- kāpēc tādā laikā ir jāpaplašinās ar jaunām štata vietām?

pirms mēneša, 2021.10.26 10:26

x

Vai nav pardaudz to locekļu? Valstī tiek risināts jautājums par sporta skolu optimizēšanu.izvirzot tām daudz nopietnāks un cita līmeņa prasības. Tā.ka sportu virza tikai profesionālā gultnē. Pārējie būs amatieri.bez valsts dotācijām. Kāda nozīme vairs plašām komitejām?

pirms mēneša, 2021.10.26 11:04

Komentētājs

Kur tik maz? Knapi pietiktu ar 15 un katrām divus padomniekus un sekretāri...

pirms mēneša, 2021.10.26 22:22

ko nu

.... un vēl vietnieku katram arī vajag..... Tuk daudz darba taču!!!!!!

pirms mēneša, 2021.10.28 07:12

Vietējās ziņas