Gulbenes novadā ROADPOL Drošības dienās reģistrēti 64 pārkāpumi 2

No 16.septembra nedēļas garumā Eiropas Savienības dalībvalstīs norisinās Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā akcija “ROADPOL Drošības dienas”.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde informē, ka no 16. līdz 22.septembrim Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā Patruļpolicijas nodaļas darbinieki uzsākuši 64 administratīvā pārkāpuma procesus un piemērojuši sodus. No tiem 54 ir par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 - par agresīvo braukšanu, 4 - par drošības jostu nelietošanu.

18. un 19. septembrī tika veikti profilaktiskie ROADPOL pasākumi. Kopā uzsākti 34 administratīvā pārkāpuma procesi. Kopumā piektdien tieši profilaksē papildus ikdienas norīkojumam strādāja divas ekipāžas, sestdien viena. Piektdien uzsākti 20 administratīvā pārkāpuma procesi: 18 par ātruma pārsniegšanu, 1 par to, ka pārvadāja 6 pasažierus vieglajā automašīnā, 1 par to, ka nerādīja braukšanas virzienu. Sestdien uzsākti 14 administratīvā pārkāpuma procesi procesi: 1 par braukšanu bez OCTA, 2 par jostas nelietošanu, 1 par luksofora ignorēšanu, 10 par ātruma pārsniegšanu.

“Septembrī pastiprināta uzmanība tiek pievērsta bērnu drošībai. Gulbenes novada vidusskolā Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala-Lesiņa tikās ar 2.klašu skolēniem septiņās mācību stundās. Tika pārrunāti drošības jautājumi, bērniem atrodoties sabiedriskās vietās, mājās,  braucot transportlīdzekļos. Pievērsta uzmanība savstarpējai komunikācijai ar vienaudžiem, interneta resursu izmantošanai, mobilo telefonu lietošanai. Tika atkārtoti ceļu satiksmes noteikumi, kā arī sniegta informācija par drošu braukšanu ar velosipēdu,” stāsta Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Viņa piebilst, ka 24.septembrī notika profilaktiskie pasākumi ar mērķi pārbaudīt, vai vecāki pārvadā bērnus droši. Tika konstatēti vairāki pārkāpumi. Bija atsevišķi gadījumi, kad vadītājs, kas ir bērna vecāks, pats ir piesprādzējies, bet bērns nav piesprādzējies ar drošības jostu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

Varbūt vajadzēja pārkvalificēties par rakstniekiem? Ar to vien katru dienu lielās cik protokolus uzrakstījuši. Kāpēc neraksta cik atklātas zādzības un citi noziegumi?

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.24 18:15

Nu

Tāpēc esam tādā irsā,atšķirībā no leišiem un igauņiem, ka milzīgais valsts ierēdņu skaits čakarē par sīkumiem tos ,kuri viņus baro.

pirms 9 mēnešiem, 2020.09.24 20:35

Vietējās ziņas