Gulbenes novadā sabiedriskajā transportā pārkāpumus nekonstatē 5

SIA “Autotransporta direkcija” pirmajā pusgadā veikusi 1324 kontroles reģionālo maršrutu autobusos.

Pasažieru skaits Covid-19 izplatības laikā ir samazinājies, tāpēc arī pārkāpumu ir mazāk – tie konstatēti tikai apmēram 3 procentos gadījumu. Savukārt Gulbenes novadā 26 pārbaudēs pārkāpumi nav konstatēti.

“Tiesa, mūsu kontrolieriem nācās aizrādīt pasažieriem, kuri nelieto sejas maskas. Ir gadījies arī izsaukt policiju, kad autobusā bija pasažieris, kurš nelietoja deguna un mutes aizsegu. Liels izaicinājums bija vairākos maršrutos izpildīt prasību, ka vienā transportlīdzeklī var uzņemt tikai 50 procentus pasažieru no autobusa ietilpības. Šī nosacījuma dēļ Pierīgas maršrutos vairākkārt visi pasažieri netika uzņemti,” informē Autotransporta direkcijas valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

Viņš norāda, ka ir pārbaudītas visas 34 autoostas, arī Gulbenes, lai pārliecinātos, ka tiek ievēroti valstī noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi, nodrošinot obligāti sniedzamos pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ance

Braucu katru dienu uz darbu jau piecus gadus, bet kontroli esmu redzējusi tikai divas reizes. Un arvien vairāk sāk nelietot maskas,šoferi it īpaši. Kāda jēga,ja iekāpjot ir maska un pēc tam noņem. Jo gribas elpot, Gulbenes autobusos nav tikpat kā svaiga gaisa. Vecajos attaisa lūkas,tad jābēg uz citu vietu. Caurvēju nedrīkst taisīt. Tas nu būtu jāsaprot.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.13 19:34

Saulcerīte

Pastā vajadzētu iegriezties. Tur apkalpojošais personāls maskas nēsā kā grib, uz vienas auss karājas vai deguns ārā. Bet, kad jāaizrāda, ka telpā vairāk cilvēku nekā atļauts, tad gan bļaustās pa visu iestādi

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.14 10:39

Mirdza

Lai nu aiziet uz izklaides vietām un pavēta darbiniekus. Diez vai tur visiem ir sertifikāti.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.14 13:27

!

Nomierinieties! Visas plandēmijas un ārkārtas stāvokļi sen oficiāli ir beigušies. Tas, ka paši kā aitas gribat staigāt uzpurņos, tā jau ir jūsu problēma.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.14 14:17

to !

Piesardzība no ļaunuma pasargā, pārgalvība un vieglprātība - nē.

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.14 17:34

Vietējās ziņas