Gulbenes novada skolēni vasarā varēs atkal strādāt 1

Nodarbinātības pasākums vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs, šogad plānots visus vasaras mēnešus. Šobrīd notiek darba devēju pieteikšanās, kas ilgs līdz 23.aprīlim. Par to “Dzirksteli” informē Nodarbinātības valsts aģentūras Balvu filiāles vadītāja Sandra Kindzule.

S.Kindzule stāsta, ka aģentūras Balvu filiālē (tajā skaitā Gulbenes un Balvu klientu apkalpošanas centros) pasākuma gaitā plānots izveidot 150 darba vietas, kas ir pagājušā gada līmenī.

Darba vietas sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru skolēniem piedāvā arī Gulbenes novada pašvaldība. Pieteikumus uz šogad pieejamajām 18 vakancēm pašvaldības iestādēs jāiesniedz līdz 23.aprīļa pulksten 16.00, sūtot ieskenētu dokumentu uz e-pastu “lauris.skenders@gulbene.lv” vai pa pastu ar norādi “Skolēnu vasaras nodarbinātība”, vai ievietojot pastkastītē pašvaldības administrācijas ēkā ar norādi “Skolēnu vasaras nodarbinātība”.

L.Šķenders “Dzirkstelei” saka, ka interese no skolēniem par darbu vasarā ir un pieteikumi jau tiek iesniegti. Par nostrādāto darba laiku skolēns saņems atlīdzību - 500 eiro pirms nodokļu nomaksas.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas