Gulbenes novadā skolēniem – viedierīces, senioriem – veļas mašīnas 1

COVID-19 krīzes laikā, lai Gulbenes novadā atvieglotu izglītības procesa attālinātu norisi, skolēniem viedierīces bija sarūpējusi Izglītības un zinātnes ministrija: 49 planšetes un 54 viedtālruņus. Papildus skolēnu ģimenēm pašvaldība bija nodrošinājusi 20 rūterus jeb datortīkla iekārtas plašākai interneta izmantošanai vienlaikus vairākās ierīcēs. “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā.

SIA “LatGran” ziedojusi pašvaldībai paudu, taču ziedojuma apmērs nepārsniedz 5000 eiro, tapēc nebija vajadzīgs deputātu lēmums par šīs naudas izmantošanu – nesen vienā no domes sēdēm deputātus informēja novada pašvaldības izpilddirektore Lienīte Reinsone. Ar šo finanšu atbalstu Gulbenes novada sociālās aprūpes centriem tika sarūpētas veļas mašīnas, karstā gaisa sterilizators instrumentu dezinfekcijai, telpu uzkopšanas inventārs un mobilie tualetes krēsli.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Ināra indrica

Es nesaprotu.kuram socialajam majam drosi vien tam kuram Tika gadu atpakal Zvedrijas mebeles in vel daudzkas .Nav pareizi.vajadzibas ir Ari izverte kuram bija nepieciesams gadiem.

pirms gada, 2020.05.28 15:52

Vietējās ziņas