Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novadā trūcīgajiem bērniem palīdzēs sarūpēt vajadzīgo skolai 2

Lai bērni tiktu nodrošināti ar mācību procesam nepieciešamajiem piederumiem, Gulbenes novada sociālais dienests līdz 31.augustam aicina novadā deklarētās trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes pretendēt uz pabalstu bērna sagatavošanai skolai.

Pabalsts paredzēts ģimenēm, kurās ir pamatskolas vecuma bērni, kuri mācās Gulbenes novada vispārējās izglītības mācību iestādēs. Pabalsts ir 30 eiro un tiek piešķirts dāvanu kartes veidā.

Ģimenēm sociālajā dienestā jāiesniedz iesniegums ar lūgumu piešķirt minēto pabalstu, kā arī apliecinājums (izziņa no skolas), ka bērns mācās kādā no novada izglītības iestādēm.

Šādu kārtību nosaka pašvaldības saistošie noteikumi “Par Gulbenes novada pašvaldības sociālajiem pabalstiem un to saņemšanas kārtību”.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

starij

tad jau daudzbernu māte no Lizumna Ražotājiem var droši dzert nauda bērniem būs

pirms 8 mēnešiem, 2019.07.11 11:35

dr. bērziņš

Tad jau sākat nodarboties ar mātes pāraudzināšanu, Lizumieši. Bērni jau nav vainīgi, ka viņiem iegadīnušies degradējušies vecāki.

pirms 7 mēnešiem, 2019.07.19 07:19

Vietējās ziņas