Gulbenes novada tūrisma uzņēmējus aicinās uz sarunu 13

Krīzes laiks, kas veidojies pandēmijas dēļ, noteikti ir piespiedis vai devis grūdienu jebkuram domāt citādāk. Veids, kā ir dzīvots līdz šim, noteikti ir mainījies un nebūs identisks. Pamatvērtības būs saglabājušās, bet mērķu sasniegšanas iespējas būs mainījušās.
Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darbinieku komanda turpina sadarboties ar tūrisma uzņēmējiem un meklē jaunas sadarbības, mārketinga un komunikācijas formas, lai veicinātu tūristu plūsmu, palīdzētu tūrisma uzņēmējiem un stimulētu vietējā tūrisma attīstību šajā vasarā.
Pagaidām ir diezgan neskaidra situācija par ārkārtas situācijas noteikumu izmaiņām, tāpēc plānošana lielākoties notiek īstermiņā, piemēram, kādu piedāvājumu veidot vasaras periodam, kā plānot rudens sezonu, kāds būs ziemas periods. Katrā ziņā ir skaidrs, ka ierastie plānošanas instrumenti ir jāmaina, jāmeklē nestandarta, radoši risinājumi.
Mēs tiešām ļoti ceram, ka līdzšinējā situācija ļaus vairāk attīstīties vietējam tūrismam un šī būs īstā iespēja mums visiem novērtēt to, ka tepat mūsu Latvijā ir burvīgas vietas, kur novērtēt gan dabas skaistumu, gan arī cilvēku darbu un izdomu un uzzināt daudz jauna un interesanta, pašiem radoši izpausties un vienkārši baudīt patīkamu atpūtu.
Šobrīd, kopš maija vidus, kad tika mazināti ierobežojumi, cilvēki ir atsākuši ceļot - to jūtam arī mēs, jo daudz vairāk saņemam e-pastus un telefona zvanus gan no cilvēkiem, kas plāno savas ģimenes brīvdienu ceļojumus, gan arī no tūrisma firmām un aģentūrām, kas dažādas ceļojumu tūres piedāvā saviem klientiem.
Priecājamies, ka šajā laikā interesi par Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu jau ir izrādījušas tūrfirmas no Daugavpils, Liepājas, Rīgas, arī Igaunijas un pat Somijas, turklāt šīs firmas līdz šim savus klientus pie mums nav vedušas. Jau gada sākumā, vēl pirms ārkārtējās situācijas izsludināšanas, nosūtījām ekskursiju piedāvājumus pa Gulbenes novadu dažādām tūrisma firmām, cerēsim uz viņu interesi. Un tieši tāpēc mums visiem kopā – ikvienam, kas ir saistīts ar tūrisma nozari Gulbenes novadā, ir jāmēģina radīt pēc iespējas interesantāks, atšķirīgāks piedāvājums, jāmēģina rast inovatīvi risinājumi, kas mūsu novadam piesaistītu lielāku tūristu plūsmu.
Līdzko zināsim, kas mūs visus sagaida tālāk, ar kādiem ierobežojumiem visiem turpmāk vēl būs jāsadzīvo, vēlamies pēc iespējas drīzāk aicināt novada tūrisma pakalpojumu sniedzējus uz sarunu, lai apspriestu idejas, kā turpmāk varam visi kopā pēc iespējas efektīvāk, labāk strādāt, radot tūristiem saistošu piedāvājumu Gulbenes novadā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Laima

Vai tad nezin ka ar autobusiem grupas nevar vest?

pirms gada, 2020.06.01 13:06

Ritvars

Citur Latvijā jau viss notiek, pie mums tikai runās! Nu guļam tik tālāk!

pirms gada, 2020.06.01 18:55

Pārdomas

Tas tādēļ, ka TA darbiniecēm pašām nav sajēgas ne par to, kas jādara, ne par to, kā jādara. Ļoti gribas cerēt, ka jaunā vadītāja situāciju spēs mainīt.

pirms gada, 2020.06.01 19:27

Andis

Skolotāja un Tūrisms ir apmēram tas pats, kas autobuss un vieglā automašīna! Lai Tūrismā kaut ko mainītu, attīstītu ir ļoti daudz jāzin, tas nav kā bērniem nodarbības vadīt! Tāpēc mēs vēljoprojām tikai runāsim, kad citi jau sen DARA!

pirms gada, 2020.06.01 22:08

ziepe

Nu gan Andi! Laikam esi spečuks tūrismā! Ko tad neesi TIC vadītājs?

pirms gada, 2020.06.01 22:27

To ziepe

Katram savs darbs jādara! Katrs ir tur kur un ko vislabāk prot!

pirms gada, 2020.06.02 07:54

To ziepe

Katram savs darbs jādara! Katrs ir tur kur un ko vislabāk prot un nevajag filozofēt par covid, bet jāstrādā, privātbiznesā sen bankrotetu! Un nevajag līst tur, kur nav saprašanas kā jādara!

pirms gada, 2020.06.02 07:56

Es

Palasot dzirksteles komentārus,šķiet,ka visi šausmīgi varoši speciālisti,tikai,käpėc neveidojas bizness pēc biznesa mūsu mazpilsētä.

pirms gada, 2020.06.02 08:27

Acs to Es

Prātīgi teikts:). Ja plašāk, tad biznesa galapunkts ir mērķauditorija un tās pirktspēja. Ja to nav, uzņēmēdarbībai nav jēgas jeb gudrs zina, bet nedara. Lai Gulbenē paaugstinātu pirktspēju, ir nepieciešams radīt jaunas darbavietas. Labi organizēts tūrisms var veicināt vismaz uz tūristu auditoriju vērstu mikrouzņēmēju vairošanos novadā, labi nostādīts tirgus - augļu un dārzeņu mikroražošanu. Un tas jau būtu sākums ekonomiskā līmeņa paaugstināšanai un labākai pirktspējai. Tā savukārt varētu veicināt jaunu uzņēmumu rašanos. Tāda, lūk, tā ķēdīte.

pirms gada, 2020.06.02 12:57

To Andis

Precīzi! Tikai liels BET - vai kandidēja arī kāds tūrisma profesionālis (nozīmē nevis ka strādā šajā nozarē, bet gan diplomēts speciālists) un tāds tika atstāts “aiz borta”?

pirms gada, 2020.06.02 13:26

To Andis

Un vēl. 1. Svarīgi, ir vai nav uzņēja gēns. Bez tā nopietnus sasniegumus gūt nav viegls uzdevums. 2. Ja ir zināšanas un izpratne uzņēmējdarbībā, nozare ir otršķirīga. No tā nopietns jautājums: ir vai nav veiksmīgajai skolotājai šīs zināšanas un izpratne to labai pielietošanai?

pirms gada, 2020.06.02 13:42

Laima

Ar 03.05.2020.pat 14 karantīnas dienas atceļ Latvijā no 14 valstīm iebraukušajiem! Un kad tad mēs beidzot runāt sāksim? Visi jau sen dara, varbūt arī pie mums, Gulbenē, ir laiks mosties? Pavisam švaki mums paliek! Mēs, uzņēmēji jau sen strādājam uz pilnu tvaiku!

pirms gada, 2020.06.03 05:45

Aldis

Ūūūūū kad tad runāsimies?

pirms gada, 2020.06.04 22:19

Vietējās ziņas