Gulbenes novadā uz brīdi paliek bez elektrības 5

Vakar un šodien snigšana radījusi problēmas elektroapgādē arī Gulbenes novadā. "Dzirksteli" par to informē AS "Latvenergo" ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja Sandra Vējiņa.

Gadumijā un janvāra pirmajās dienās Gulbenes novadā bojājumu elektrolīnijās nebija vairāk kā ikdienā. S.Vējiņa norāda, ka savukārt naktī uz otrdienu ar traucētu elektrības padevi un bez elektrības bija 41 transformatora punkts un 640 klienti Gulbenes pusē. Jauni bojājumi otrdien dienas laikā reģistrēti Galgauskā un virzienā uz Tirzas pusi. Tur bez sprieguma bija 48 transformatora punkti un 636 klienti.


"Dzirkstele" akciju sabiedrībā "Latvenergo" noskaidroja, ka elektroapgādes traucējumi bijuši arī Lejasciema pusē un arī virzienā uz Druvienu. Arī šo pagastu centros bija traucēta elektrības padeve. Bojājumi radušies sniega dēļ, jo koki ieliecas vados, līdz ar to elektropiegāde tiek traucēta.

 

"Latvenergo" pārstāvis uzsver, ka bojājumi mūsu pusē ir bijuši ikdienišķi un to nav bijis ļoti daudz. Tā kā brišana pa sniegu meistariem ir smaga, bez elektrības iedzīvotāji bijuši pusstundu vai stundu, bet, operatīvi strādājot, bojājumi tika novērsti un elektroenerģijas padeve atjaunota.


S.Vējiņa norāda, ka šodien pusdienlaikā Vidzemē, tostarp arī Gulbenes pusē, kopumā bez elektrības bija apmēram 44 transformatora punkti un 372 klienti. "Latvenergo" pārstāvis uzsver, ka šobrīd viss ir kārtībā un Gulbenē elektropiegādes bojājumu nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Vietējās ziņas