Gulbenes novadā - vairākas brīvas vakances 7

Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā lasāms, ka Gulbenes novadā ir vairākas brīvas vakances. Darbs tiek piedāvāts pašvaldības pamatdarbības struktūrvienības vadītājam, autobusa vadītājam, kravas automobiļa vadītājiem, elektriķim, mehāniķiem, būvstrādniekiem, pārdevējam konsultantam, ēku celtniekam, loģistikas speciālistam, autokrāvēja vadītājam, klientu/pārdošanas konsultantam, pārdevējam degvielas uzpildes stacijā, ceha strādniekam, mežstrādniekam, sezonas lauksaimniecības strādniekam, ceha strādniekam, intervētājam, malkas skaldītājam, komplektētājam (iesaiņotājam). Vairāk informācija dienesta mājaslapā “Nva.gov.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Konstatēts fakts

Meklē darbiniekus,kas strādas par zupas bļodu un knapi rēķinu apmaksai.
Gaterī sabeigs veselību,taisnais ceļs uz ateju,jo pēc 10 gadiem kartos grupu..no necilvēciskajiem darba apstākļiem,kamēr kāds amerika bauda dzīvi..
Ikea ,abi uzņēmeji kas sadarbojās ,drīz varēs darba interviju uzsākt pilnā balkrievu valodā,jo darbu var aprēķinat vispār ēdiena porcijā un dēva.
Kāds teiks,paldies par šadu iespēju.
Tad kada jēga tavai dzīvei!
Oficiāli Latvija ir tuvu oficiālai nabadzībai (ir tāds statuss arī valstī)
Ta ir statistika,statistika melo.
Tapēc patiesību var nojaust,atverot savu naudas maku,ieskatoties tajā!
Nesen viens Miljonārs pie sarunas atzinās.Ar vārdiem:Mēs pa***ām Latviju,Mēs atņēmam nakotni saviem bērniem.Smējas-Es kā mulķis braucu,uz barikādēm,stavēt,ar domu nu tik būs Jauna valsts,nākotne....
Īsumā,šie uzņēmumi ir maksāt spejīgi 10e/h ,bet priekškam ja esi Tu!

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.07 13:03

Vilis

Kurš tev liedz atvērt savu uzņēmumu? Atver un maksā kaut 20 €/h! Gudri di... nav malku cirst.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.07 13:48

Saiņotājs

Ja es Rīgā vai Valmierā esmu ieguvis labu izglītību un vairāku gadu pieredzi konkurētspējīgos uzņēmumos, tad Gulbenei, kā darbinieks, neesmu nepieciešams. Vienīgā potenciālā darba vieta ir domes vai pašvaldības struktūra, bet no turienes iet prom tikai pensijā.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.07 15:14

Vot

Vot šitas ir kā naglai uz galvas

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.08 08:52

dv

Tad veido savu konkurētspējīgu uzņēmumu.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.09 15:03

Jā gan=

Konstatētais fakts ir no tā, kurš citu darbu nevēlas strādāt kā tikai par priekšnieku, pie tam bez izglītības, un algā saņemt Anglijas algu. Tas ir, šis cilvēks izvēlas labāk gulēt mājās un slaistīties.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.09 19:43

vy

Ir kuri grib tās algas lielās, bet sevis izglītošanā nav ieguldījuši ne laiku ne zināšanas (labāk tusēt) un vēl negrib strādāt, ņem slimības lapas tik..bet ir arī cilvēki kuri ieguldījuši sevis attīstīšanā..nu tādiem te Gulbenē grūtāk darbu atrast.

pirms 8 mēnešiem, 2020.10.12 09:00

Vietējās ziņas