Gulbenes novada vienotais klientu apkalpošanas centrs konkursā iegūst 2.vietu

Noslēdzies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas organizētais konkurss “Pakalpojumu izcilības balva”, kurā startēja 12 valsts un pašvaldību vienotie klientu apkalpošanas centri - 3 reģionālas nozīmes un 9 novada nozīmes vienotie klientu apkalpošanas centri. Savā kategorijā godpilno 2.vietu ir ieguvis Gulbenes novada vienotais klientu apkalpošanas centrs, kas darbojas kopš 2017.gada 1.septembra. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Konkursa komisija vērtēja centra stratēģiju un plānošanu, vērtēja īstenotos pasākumus,  informējot pašvaldības iedzīvotājus, apkalpošanas centra klientu apmierinātību un citus aspektus.

“Esam gandarīti un patīkami pārsteigti par augsto vietu konkursā. Katra balva ir arī mūsu kā speciālistu darba novērtējums,” saka Gulbenes novada Valsts un pašvaldības vienotā klientu centra vadītāja Evija Silauniece.

Gulbenes novada VPVKAC darbinieki savas kompetences ietvaros konsultē fiziskas un juridiskas personas par pašvaldību, informē arī par valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām un to sniegtajiem pakalpojumiem.

VPVKAC var pieteikt noteikta veida Valsts ieņēmumu dienesta pakalpojumus, veikt mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju, kā arī saņemt konsultācijas par astoņu valsts iestāžu pakalpojumiem un e-pakalpojumiem (Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, Valsts zemes dienests, Lauksaimniecības datu centrs, Uzņēmumu reģistrs, Nodarbinātības valsts aģentūra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, Valsts darba inspekcija, Lauku atbalsta dienests), kā arī ikviens apmeklētājs šajā centrā var saņemt praktisku palīdzību, piesakot e-pakalpojumus, darbā ar datoru, internetu un eID kartes lasītāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas