Gulbenes novadu apmeklēs izglītības un zinātnes ministre 3

Pirmdien, 18.martā, Gulbenē un novadā solījusi ierasties izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP).

Novada pašvaldībā “Dzirkstele” uzzināja, ka uz diskusiju brīvā formā ministre būs gatava, apmeklējot Galgauskas pamatskolu no pulksten 14.40 līdz 15.40. Diskusija paredzēta gan tikai ar skolas pedagogiem. Pašvaldības sniegtajā informācijā nav teikts, ka ministre būtu gatava tikties arī ar skolēnu vecākiem un atbildēt uz viņu jautājumiem.

Savā mājaslapā novada pašvaldība nav sniegusi iedzīvotājiem ziņas par to, cikos kurā vietā varēs sastapt ministri, taču “Dzirkstelei” šādu informāciju pašvaldība sniedza.

18.martā ministre Gulbenē solījusi ierasties pulksten 10.00, lai stundu runātu ar domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu, viņa vietnieku Andi Caunīti, izpilddirektori Gunu Šviku, Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītāju Arni Šķēlu, kā arī vecāko sabiedrisko attiecību speciālisti Guntu Kalmani.

Pulksten 11.00 ministre vienu stundu būs pieejama pašvaldības administratīvās ēkas 2.stāva zālē, kur viņa tiksies ar pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas speciālistiem, izglītības iestāžu vadītājiem, vietējiem deputātiem, pārvalžu vadītājiem.
Nākamo stundu - no pulksten 12.10 - ministre plāno pavadīt Gulbenes novada valsts ģimnāzijā, kur runās ar direktori Lidiju Ķeķeri un pedagogiem.

Pēc tam stundu ministre pusdienos Vecgulbenes muižā un noslēgumā, kā jau minēts, apmeklēs Galgauskas pamatskolu.
Jau rakstījām, ka novada deputāti nolēmuši nākamajā mācību gadā slēgt Galgauskas pamatskolu, bet Gulbenes novada valsts ģimnāzijai pievienosies Gulbenes sākumskolas skolēni, jo arī sākumskola pārstās pastāvēt. Šie domes lēmumi sabiedrībā pagaidām ir līdz galam nesaprasti un ne visiem liekas pieņemami.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Gulbeniete

Brauca uz Balviem pieVānes kundzes pieredzes apmaiņā!

pirms gada, 2019.03.14 19:15

Vietējās ziņas