Gulbenes pašvaldība atteikusies no idejas par pastāvīgu brīvdabas estrādes vietu pilsētā 1

Gulbenes pilsētas dome pagaidām ir atteikusies no domas par pastāvīgu brīvdabas estrādes vietu pilsētā. Jau vairākus gadus Gulbenē iztiek bez stacionārās restrādes un darīs to arī turpmāk. Par to 27.martā domes deputāti runāja, domājot par brīvdabas pasākumu organizēšanu šosezon.

Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" uzzināja, ka pašvaldība nolēmusi steidzami rīkot publisko iepirkumu pārvietoajamās skatuves - 10x10 metru - konstrukcijas iegādei.

 

Gulbenes pilsētas domei jau ir viena pārvietojamā skatuve (6x9 metri), taču tā ir augstu pacēlumu virs zemes. Tagad plānots iegādāties zemāka pacēluma skatuvi, toties - ar lielaku laukumu. Uz jaunās deju grīdas varēs dancot deju kopas koncertos un paši gulbenieši bāllēs. No jaunās skatuves elementiem varēs veidot arī podestus korim.

 

Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Valtis Krauklis "Dzirkstelei" saka, ka tāda deju grīda Gulbenei ir ļoti vajadzīga. Tāda vajadzība apzināta jau vairākus gadus, tagad tiek meklēts reāls risinājums.

 

Deputātiem V.Krauklis klāstīja, ka vairākkārt pierādījies, ka brīvdabas pasākumu rīkošanai piemērots ir Jaunatnes parks. Tur varēs izvietot pārvietojamo skatuvi jeb deju grīdu.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

leprikons

kur ta gulbenee ir taads Jaunatnes parks o_O ?

pirms 12 gadiem, 2008.04.10 12:48

Vietējās ziņas