Gulbenes pilsētas 86.dzimšanas dienu gaidot

Gulbenes pilsētas 86.dzimšanas dienas svinības aizsāksies 21.februārī pulksten 18:30 Gulbenes kultūras centrā ar grupas „Gūtmans" koncertu. Grupā muzicē četri mūziķi: Zigfrīds Muktupāvels, Gints Sola, Andris Alviķis un Kārlis Alviķis. Ieeja uz koncertu - bez maksas. Pasākumi norisināsies visu nedēļu un noslēgsies ar Latvijā pirmajām spēkavīru sacensībām ziemā un tradicionālo ralliju „Sarma". Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Pirmo reizi Latvijā tiks rīkotas spēkavīru sacensības ziemā „Ziemas spēkavīrs 2014", kas 22.februārī no pulksten 18:00 risināsies  Vecgulbenes muižas parkā.

„Esam gandarīti, ka pirmās šāda veida sacensības Latvijā norisināsies Gulbenē. Stiprāko Latvijas vīru noteiks četrās dažādās disciplīnās. Jau astoņi spēcīgākie Latvijas vīri ir apstiprinājuši savu dalību sacensībām. Piebilstams, ka šo sacīkšu koordinators ir mūsu pašu spēkavīrs Andris Leišavnieks. Vērot spēkavīru sacensības aicinām visus interesentus, arī ģimenes ar bērniem, jo ir paredzētas dažādas atrakcijas un izklaides," informē Gulbenes pilsētas pasākumu organizators, režisors Edijs Frīdenbergs.

Svētdien, 23.februārī, Gulbenes ceļos notiks rallijs „Sarma".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas