Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes pilsētas pārvalde iznomā zemi sakņu dārziem

Gulbenes pilsētas pārvalde ir aktualizējusi pašvaldības īpašumā esošo sakņu dārzu nomas uzskaiti. Rezultātā ir noslēgti un atjaunoti nomas līgumi, kā arī apzinātas brīvās teritorijas sakņu dārzu nomai. Par to informēts mājaslapā “gulbene.lv”.

Pilsētas pārvalde piedāvā nomāt zemi sakņu dārziem šādās adresēs: Dzirnavu ielā 5A, Krasta ielā 23A, Litenes ielā 31, Litenes ielā 41, Robežu ielā 33, Tilta ielā 20, Tilta ielā 30, Tilta ielā 32, Tilta ielā 34, Viestura ielā 26, Viestura ielā 43A, Ziemeļu ielā 20.

Par zemi sakņu dārza vajadzībām jāsazinās ar pilsētas pārvaldes ne­kustamo īpašumu pārvaldnieku Kasparu Rakstiņu pa tālruni 25728123 vai klātie­nē Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 110.kabinetā.

Sakņu dārzu izvietojuma aktualizētā shēma: Sakņu dārzu izvietojuma shēma 2020

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas