Gulbenes rajona apceļotāji tiksies noslēguma pasākumā

Ir beidzies Gulbenes ceļojumu maratons. Apkopojot rezultātus, secināts, ka iespēju apceļot Gulbenes rajonu ir izmantojuši diezgan daudzi cilvēki.

Gulbenes pašvaldību un tūrisma informācijas centra vadītāja Inga Barinska stāsta, ka ceļojumu maratonam ir bijusi pietiekami liela atsaucība. "Vairāk ir pārstāvēta Vidzeme, ir arī bijuši ceļotāji no Rīgas, Jūrmalas. Uzņēmēji stāstīja, ka maratonā piedalījušies arī kurzemnieki. Jāpiebilst, ka ne visi ir atsūtījuši sava dalībnieka kartes mums, iespējams, ne visi ir apceļojuši arī visus desmit objektus. Vietējie maratonā ir piedalījušies mazāk," stāsta I.Barinska.

 

Viņa atklāj, ka saņemtas arī pateicības vēstules par to, ka tiek organizēts šāds maratons.

 

"Bijušie gulbenieši mums rakstīja, ka ikdienā viņiem neiznāk tik bieži atbraukt uz Gulbeni, bet ceļojumu maratons bijis papildu stimuls, lai atbrauktu un apskatītu rajonu, uzzināts arī daudz kas jauns," norāda speciāliste.

 

Maratonā dalībniekiem bija jāapceļo atpūtas parks "Lācītes", Velēnas evaņģēliski luteriskā baznīca, "Silmaču" muzejs Druvienas pagastā, Vecgulbenes muižas komplekss, Stāmerienas Svētā Aleksandra Ņevska pareizticīgo baznīca, Kāzu muzejs, "X parks", bānītis, gulbeniešu Aijas un Agra Miķelsonu daiļdārzs, kā arī selekcionāra Andraša Fazekaša vīnogu dārzs, vācot zīmodziņus savās dalībnieka kartēs.

 

Dalībnieki, kas apceļojuši visus desmit objektus un atsūtījuši dalībnieka kartes, saņems ielūgumus uz noslēguma pasākumu. Tas notiks 28.novembrī pulksten 19.00 Vecgulbenes muižā.

 

"Būs dažādi pārsteigumi, uzstāsies tuvāki un tālāki mākslinieki, dalībnieki saņems balvas. Pēc tam visi varēs atpūsties ballē kopā ar grupu "Kreisais pagrieziens". Gulbenes rajona apceļotājiem dalības maksa pasākumā būs 5 lati, taču uz pasākumu varēs ierasties arī jebkurš interesents, iegādājoties ielūgumu muižā par 10 latiem," stāsta I.Barinska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas