Gulbenes rajona koriem jauns pavēlnieks 1

Gulbenes rajona koriem nākamajā gadā, iespējams, būs jauns virsdiriģents. Tas būs Uldis Kokars, kurš savulaik jau ir vadījis rajona skolotāju kori. Līdzšinējā koru virsdiriģente Austra Veikšāne izteikusi lūgumu atbrīvot viņu no šā pienākuma. Sarunas par virsdiriģentu maiņu izskanējušas jau gada sākumā.

Rajona padomes izpilddirektore Guna Švika norādīja, ka U.Kokars ir rajonā jau pazīstams cilvēks, kurš varētu uzmundrināt visus rajona korus arī pēc Dziesmu svētkiem turpināt darbu un nezaudēt dziedāšanas prieku.

 

U.Kokars ir vienojies ar rajona konsultantu kultūras jautājumos Donātu Veikšānu, ka viņš piedalīsies nākamajā rajona padomes sēdē.

 

Lejasciema pagasta padomes priekšsēdētājs Dainis Švika izsaka cerību, ka varbūt U.Kokaram izdosies panākt, lai rajona kori piedalīties dziesmu karos un koru skatēs.

 

"Vajadzētu panākt, lai nākamajos Dziesmu svētkos izskanētu arī Gulbenes vārds. Šobrīd man ir radusies sajūta, ka esam palikuši viduslīmenī," saka D.Švika.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dziedātājs

Tiem, kuri nepamanīja - GULBENES RAJONA KORI PIEDALĀS KORU KAROS. Šogad jūnijā Gulbenes kultūras centra jauktais koris "Harmonija" un Lizuma pagasta kultūras nama jauktais koris PIEDALĪJĀS XXIV dziesmu svētku KORU KARU reģionālajā pusfinālā Valmierā (www.dziesmusvetki2008.lv/index.php?&500).

pirms 12 gadiem, 2008.09.22 13:34

Vietējās ziņas