Gulbenes rajonā nodokļos ir iekasēti jau 10,4 miljoni latu 1

"Dzirksteles" lasītāji redakcijai jautā, kā var tā būt: nodokļos iekasētā nauda ar katru gadu palielinās, bet valsts ieslīgusi arvien dziļākā ekonomiskajā krīzē. Ar bažām gulbenieši runā par to, vai tiešām 2009.gadā valdība un Saeima īstenos nodomu palielināt pievienotās vērtības 18 procentu nodokli līdz 21 procentam.

Patiesi Gulbenes rajonā šogad 11 mēnešos nodokļos valsts budžetā iekasēti jau 10 489 150 lati. Tajā skaitā sociālajā nodoklī ir iekasēti 7,3 miljoni latu, iedzīvotāju ienākumu nodoklī - 3,5 miljoni latu.

 

Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālās iestādes Gulbenes nodaļas vadītājas vietniece Irina Markova "Dzirksteli" informē, ka nodokļos iekasētās naudas apjoms ar katru gadu aug līdz ar minimālās algas palielināšanu.

 

Salīdzinot ar 2007.gada 11 mēnešu rezultātiem, šogad Gulbenes rajonā iekasēts nodokļos kopumā par 2,6 miljoniem latu vairāk. Tajā skaitā iedzīvotāju ienākumu nodoklī - par pusmiljonu latu vairāk un sociālajā nodoklī - par pusotru miljonu latu vairāk.

 

Savukārt, salīdzinot ar 2006.gada šādu pašu laika periodu, šogad kopumā Gulbenes rajonā ir jau iekasēts par 4,8 miljoniem latu vairāk, tajā skaitā iedzīvotāju ienākuma nodoklī iekasēts par 1,4 miljoniem latu vairāk un sociālajā nodoklī - par 3,4 miljoniem latu vairāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Juxis

Nu cik var jūsmināties - vairāk, un vairāk, un ar katru gadu vairāk:( Jēga taču tajā, ko par to naudu var nopirkt, bet nopirkt var aizvien mazāk, un mazāk, un mazāk. Konkrēti jautājums - vai šogada nodokļu ieņēmums procentuāli pārsniedz gada inflācijas procentu?

pirms 12 gadiem, 2008.12.19 08:21

Vietējās ziņas