Gulbenes “Rotaract” klubs – starptautiski atzīts 1

Pagājušā gada nogalē Gulbenē darbu uzsāka jauna jauniešu organizācija - klubs "Rotaract". Tāpat kā "Rotari" kluba, kura paspārnē šī organizācija arī darbosies, arī "Rotaract" kluba mērķis ir nodarboties ar labdarību un darboties sabiedrības labā. Jaunais klubs ir ticis atzīts arī starptautiski.

Gulbenes "Rotari" kluba prezidente Austra Veikšāne stāsta, ka pagājušajā nedēļā viņa ir saņēmusi oficiālu vēstuli no Cīrihes (Šveice) ar apstiprinājumu, ka līdzās "Rotari" klubam Gulbenē darbosies arī "Rotaract" klubs un tas ir saņēmis arī starptautisku atzinumu. "Janvāra sākumā Latvijā bija ieradies Starptautiskā Rotari kluba 2410. apgabala gubernators Mikaēls Ālbergs. Viņam nodevām visus dokumentus par mūsu jauniešu klubu, kurus viņš nodeva tālāk uz Cīrihi. Tagad saņēmām arī atzinumu," stāsta A.Veikšāne.  

""Rotaract" klubi var darboties ikvienā vietā, kur darbojas arī "Rotari" klubi. Jaunieši darbojas arī citviet, taču viņu darbība nav tik izteikti jūtama. Ļoti pārliecinoši un aktīvi darbojas Ogres jauniešu klubs. Man ir prieks, ka mūsu jauniešiem izdevās sevi tik labi pieteikt. Ceru, ka viņi arī turpmāk aktīvi darbosies," saka A.Veikšāne.

 

Šobrīd Gulbenes "Rotaract" klubā ir desmit jaunieši - tie ir Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 12.klases skolēni, kā arī studenti, kas šobrīd studē Rīgā, taču laikā gaitā kluba dalībnieku rindas tiks papildinātas. "Mani pārsteidz jauniešu vēlme darboties. Viņi ir nolēmuši rakstīt arī projektus. Ideju viņiem ir daudz, cerams, ka tās izdosies īstenot. Jaunieši cer, ka viņu darba augļus varēs sajust ne tikai kāda konkrēta iedzīvotāju grupa, bet varbūt arī daudz lielāks iedzīvotāju kopums," stāsta A.Veikšāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skumji

ka jaunieši vispār nesaprot, kas aiz tāda kluba kā "Rotari" stāv.

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 05:40

Vietējās ziņas