Gulbenes slimnīcā – vairākas jaunas iekārtas 6

Turpinoties jaunās rentgena iekārtas nomaiņai līdz 22.maijam, Gulbenē nebūs iespējams nodrošināt rentgena pakalpojumus. Par to informē SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”.

SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” izpilddirektores pienākumu izpildītāja Lana Upīte nepieciešamības gadījumā aicina pacientus izmantot rentgena pakalpojumu Balvos, pirms tam zvanot uz tālruni 64507132 vai 27875343.

Viņa stāsta, ka jaunā rentgena iekārta iegādāta ERAF projekta “Stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”, uzlabojot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību” īstenošanas gaitā. Iepirkuma uzvarētājs un piegādātājs ir SIA “Arbor Medical Korporācija”. “Plānots, ka jauno iekārtu iedzīvotāji varēs sākt izmantot no 25.maija!” norāda L.Upīte.

Viņa stāsta, ka arī otolaringologam dakterei Sandrai Smalai tagad ir jauna un mūsdienīga aparatūra – audiometrs un timpanometrs, kas tika piegādāti marta vidū, bet ar ārkārtas situācijas pasludināšanu, otolaringologa pieņemšanas tika atceltas, līdz ar to tikai tagad iekārtas var sākt pilnvērtīgi likt darbībā. “Esam priecīgi un pateicīgi, ka ārkārtas situācijas apstākļiem mainoties, atpakaļ ierindā ir LOR speciālista pieņemšanas, kas sākotnēji vispār nebija atļautas, taču iedzīvotājiem vajadzība pēc šī speciālista bija. Kopš pagājušās nedēļas daktere un māsiņa pilnā apmērā atkal turpina sniegt palīdzību pēc pieraksta. Pieteikšanās zvanot pa tālruni 64472809,” saka L.Upīte.

Viņa arī uzsver, lai šajā laikā ievērotu visu nepieciešamo piesardzību, pacientiem pie ārsta jāierodas īsi pirms pieņemšanas laika. “Tās ir desmit minūtes pirms vizītes. Nevajag nākt pusstundu ātrāk, lai nenotiek drūzmēšanās,” uzsver L.Upīte.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ūla

Rentgena aparātu jau var nomainīt, bet kā ar "speciālisti". Pusdienu pārtraukumi un frizieri ir svarīgāki par visu...

pirms gada, 2020.05.18 15:15

gulbeniete

Bieži izmantoju pakalpojumus un par specialisti varu teikt tikai atzinīgus vārdus!

pirms gada, 2020.05.18 19:40

Gulbeniesi

Man vienalga par tam iekartam jaunajam ,ja nav ko rakstit tad nerakstat vispar.

pirms gada, 2020.05.19 06:03

Ance

Vai tiešām ausu ārste māk ar to aparātu strādāt? Tas nav tā,ka dzirdi pārbauda, paceļot rokas. Lai nu strādā tā ārste Valmierā,kas ar to nodarbojas jau gadu desmitiem.

pirms gada, 2020.05.19 08:58

...

Glavenais, lai speciālisti māk ar šīm iekārtām pilnvērtīgi rīkoties...

pirms gada, 2020.05.19 13:14

...

Pārsteigta , ka mums ir LOrs. Uzņemšanā vienmēr atbild, ka atvaļinājumā, kad gribu pierakstīties, nav zināms , kad būs atpakaļ no atvaļinājuma. Visas pēdējās reizes braukāju uz Madonu. Slimnīca prot pārsteigt!

pirms gada, 2020.05.19 15:09

Vietējās ziņas