Gulbenes sporta centra pakalpojumi kļūst dārgāki 6

Gulbenes sporta centrā līdz šim zāles izmantošana 8 cilvēku grupai stundā maksāja 5 latus, tagad - 7 latus (ar pievienotās vērtības nodokli). Cenā ietverta inventāra, dušas telpu un ģērbtuves izmantošana. Sporta centra pakalpojumu jaunās cenas apstiprinātas Gulbenes pilsētas domes sēdē 23.decembrī.

Gulbenes sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš "Dzirkstelei" skaidro, ka bijis spiests pārskatīt pakalpojumu cenas un paaugstināt tās sakarā ar centrālapkures un elektrības sadārdzināšanos. "Es salīdzinu, kādas ir šo pakalpojumu cenas citos sporta centros. Gulbenē ir viszemākās cenas," uzsver Z.Lazdiņš.

 

Ir arī atlaides. Skolēniem un pensionāriem viena nodarbību stunda sporta zālē tagad maksā 1 latu, pārējiem - 1,50 latus.

 

Izdevīgi ir sporta centru apmeklēt grupā. Aerobikas zāles izmantošana 12 personu grupai izmaksā 4 lati stundā. Vienai personai - 1 latu, bet skolēnam vai pensionāram - 0,50 latus. Trenažieru zāles izmantošana 8 personu grupai maksā 10 lati par 1,5 stundām, vienai personai - 2 lati, taču skolēnam vai pensionāram - 1,50 lati.

 

Izdevīgs ir trenažiera zāles abonementa pakalpojums. Skolēnam šīs zāles 20 apmeklējumi mēnesī maksās 20 latus, pieaugušajam - 30 latus.

 

Saunas kompleksa apmeklējums 6 cilvēku grupai maksā 8 lati stundā.

Sporta laukumu blakus sporta centram kultūras un sporta pasākumiem var izmantot par 20 latiem stundā, bet, ja tiek izmantotas arī dušas un ģērbtuves, par 30 latiem stundā. No maksas par sporta laukuma izmantošanu ir atbrīvoti Gulbenē deklarētie iedzīvotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

R.D.K

Pidorasi *** ***ā *** ***s *** jāvelk vecais stienis un ganteles sarūsējušās ārā *** jārok bedre guļus spiešanā es te *** nejiešu 2 lati maksāt par reizi *** ta jau labāk gurķu burku nopērku ar burkāniem lai atjaunotos pēc treniņa.zieča baigi šerpais palicis.

pirms 12 gadiem, 2009.01.03 21:03

gudrītim studentam

Konkrēti jautājumi:
1) tu zini cik tavi "kačoki" maksā uz kopējē fona?
2) kā tu iedomājies paplašināt to pumpēšanās zāli?
3) viens trenažieris gadā ir meli, ko?
4) vai nav vēlēšanās pakāpelēt pa alpīnistu sienu?
5) nešķiet, ka tie, kas neapmeklēja šo streoīdidu ēdnīcu pa brīvu, apmeklēs to pa maksu?
6) neliekas, ka īres nauda par zāli ir nesamērīgi maza pret tiem dārgajiem vitamīnu kalniem, kas tur tiek apēsti?

Vecais, nekā personīga, bet arī šis ir viedoklis.

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 15:28

students

Kad es esmu teicis, ka man par velti ir? Es jau visu vidusskolas laiku pa 2-3x nedēļā maksāju 1 Ls par apmeklējumu. Bet nu skolēniem tomēr varētu būt par velti trenažieri, jo tas tomēr kādu rosinātu sevi fiziski attīstīt + ne visi var atļauties samaksāt, lai ietu regulāri. Ja iet neregulāri tad nav nekādas jēgas no tā.
Par "zāles attīstību un nepietiekamu platību" es tieši arī domāju, ko es uzrakstīju savā iepriekšējajā komentārā - nepietiek vietas (tā tomēr ir ļoti maza zālīte) un trenažieri tiek nopirkti labi ja gadā viens. Tādēļ, ja tur vienlaicīgi ir vairāk par 10 cilvēkiem, daļai nav ko darīt.
Tāda sajūta, ka "kačoki" tagad ir slaucamās govis, kas maksā teju par visa sporta centra uzturēšanu :/

pirms 12 gadiem, 2009.01.02 10:10

gudrītim studentam

Skolēni nav studenti un tev jau nu noteikti nebūs par velti. Kas apmeklē zāli un trenežierus, tie arī turpinās to darīt. Tie, kas pārtrauks, nav bijuši īstie. Starp citu, ko tu domā ar zāles attīstību un nepietiekamām vietām?

pirms 12 gadiem, 2009.01.01 18:31

students

Nu negribu es te "anonīmi visus nolikt internetā" bet nu come on ir taču krīze, palielinoties cenai zamazināsies apmeklētāju skaits.. nez vai Ziedonis par tādu lietu ir iedomājies?
Un kāpēc vispār skolēniem nevarētu par velti būt? Vismaz universitātē man ir reizes divas lielāka tā zāle un pilnīgi par velti.
Un jā 50 santīmi nav itkā stipri daudz, bet tagad nez vai iešu uz turieni, kad būšu atbraucis uz mājām + nejūtu reāli jēgu maksāt to 1.5 Ls, jo zāles attīstība ir apstājusies nepietiekamas vietas un jaunu trenažieru trūkuma dēļ (vismaz kad es tur pēdējo reizi biju).

pirms 12 gadiem, 2009.01.01 17:50

Vietējās ziņas