Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes sporta skolas audzēkņi par brīvu skatīsies pirmo latviešu sporta filmu 1

Šodien, 14. martā, pulksten 18.00 Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi un treneri kultūras centrā par brīvu skatīsies Andreja Ēķa un Aigara Graubas jauno filmu „Sapņu komanda 1935". BTA nodrošinās iespēju noskatīties šo jauno filmu 32 tūkstošiem sporta skolu audzēkņu visā Latvijā. Par to informē „BTA Insurance Company" SE mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore Ilva Priedniece.

"Mums ir patiess prieks, ka arī mūsu sporta skolas audzēkņiem būs iespēja noskatīties šo filmu visiem kopā. Filmas stāsts ir ļoti aizraujošs, kas viennozīmīgi iedvesmos jaunos sportistus nebaidīties un ticēt saviem spēkiem augstāku rezultātu sasniegšanā ne tikai basketbolā, bet arī citos sporta veidos. Pašlaik Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas 21 treneris māca 372 jaunos sportistus basketbola, futbola, vieglatlētikas, volejbola, orientēšanās un distanču slēpošanas - kopā 6 dažādos sporta veidos. Sporta skolai šajos gados vienmēr bijis pamats lepoties ar talantīgiem sportistiem un viņu treneriem. Gulbenes un Latvijas vārds izskan visdažādāko līmeņu sacensībās, kurās augstus rezultātus uzrādījuši tieši Gulbenes novada Sporta skolas audzēkņi. Šobrīd varam lepoties ar Daumantu Dreiškenu (bobslejs), Madaru Līdumu (slēpošana), Raimondu Gabrānu, Pāvelu Veselovu, Artūru Brūniņu, Ingaru Aizpuru, Ingusu Jakoviču un Artūru Lūsi (basketbols), Edgaru Gjaču (soļošana), Jāni Mezīti (vieglatlētika) un Sandu Ragozinu (volejbols)," stāsta Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktora pienākumu izpildītājs Gundars Rauza.

 

I.Priedeniece stāsta, ka BTA ir arī pašas filmas sponsors, atbalstot tās tapšanu divu gadu garumā.

 

Ideja par filmu režisoram Aigaram Graubam dzimusi jau 90. gados pēc intervijas ar kādreizējo basketbola treneri Valdemāru Baumani, sporta entuziastu, kurš 30. gados trenēja Latvijas basketbola valstsvienību un 1935. gadā ar savu komandu brauca uz pirmajām Eiropas meistarsacīkstēm.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas