Gulbenes Tautas teātris piedalīsies amatierteātru festivālā Krievijā 5

Februāra "Labiedarbi.lv" projektu konkursā atbalstu guvuši pieci projekti ar kopējo finansējumu 8450 latiem. Finansējums piešķirts arī Gulbenes Tautas teātra dalībai amatierteātru festivālā Krievijā, informē nacionālo ziņu aģentūra "LETA".

Pozitīvais rezultāts, iegūstot 4053 balsis, ir sasniegts, pateicoties teātra fanu atbalstam, kas cītīgi balsoja, zvanīja un sūtīja isziņas, aicinot draugus, radus un paziņas piedalīties labdarības projektā "Labiedarbi.lv" , kas ir tapis "SMScredit.lv" un "Draugiem.lv" sadarbības rezultātā.

 

"Labiedarbi.lv" projekta asistente Elīna Sprūde-Nesenberga informē, ka projektu konkursā pirmo vietu ar 6262 balsu lielu sabiedrības atbalstu ieguva biedrības "Ideju forums" iesniegtais projekts "Lasāmfilmas", kura mērķis ir izveidot titrus pasaku portālā "pasakas.net" esošajām filmu studijas "Dauka" animācijas filmām. Otro vietu projektu konkursā ieguvis skeitborda biedrības "Third Story" projekts par iekštelpu skeitparka izveidi, savukārt trešo vietu un iespēju organizēt bezmaksas koncertus Latvijā ieguva līnijdejotāju klubs "Jautrie zābaciņi". Finansējums piešķirts arī Laumas Balodes īsfilmas "Daudz laimes!" uzņemšanai.

 

Februāra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds bija 9846 lati.  

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Tīna

Piekrītu - mūsu teātris ir super! lai viņiem veicas arī krievijas plašumos!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 19:45

xxx

Malači!!! Jūs esat to nopelnījuši godīgi!!! Mēs lepojamies ar saviem teatrāļiem!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 19:26

Vietējās ziņas