Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs aicina uz gidu kursiem

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē, ka 27.martā no pulksten 10.00 līdz 16.30 notiks ekskursiju vadītāju/gidu kursi.

Kursos tiek aicināti piedalīties ne tikai esošie un pieredzējušie gidi, lai papildinātu savas zināšanas, bet arī ikviens interesents, kam ir vēlme un interese vadīt ekskursijas cilvēku grupām. Kursos ar savām lekcijām uzstāsies kompetenti un zinoši lektori: Vidzemes Augstskolas lektore un Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta zinātniskā asistente Ilze Grīnfelde, Kandavas novada muzeja vadītāja, vides gidu trenere Inese Roze un personīgās izaugsmes treneris Reinis Širokovs. Kursu dalībniekiem būs iespēja gūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas. Kursos tiks runāts par pakalpojumu dizaina un kvalitātes nozīmi, par viesmīlības ABC un sadarbību, varēs uzzināt arī par cilvēku uztveres šabloniem un to, kā radīt efektīvāku saikni komunikācijā.

Mācības

notiks izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē. Pēc lekcijām kursu apmeklētājiem būs ekskursija pa centru par to, kā darbojas dzelzceļš.

Pieteikties kursiem var līdz 23.martam, rakstot uz e-pastu “turists@gulbene.lv” (norādot savu kontaktinformāciju) vai zvanot pa tālruni 26557582, 64497729. Dalība kursos ir par maksu. Vietu skaits ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas