Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes un Balvu mediķiem dāvina medu 8

Mediķi Gulbenē un arī Balvos ir saņēmuši saldu uzmundrinājumu – medu - labdarības akcijas “Dāvini medu mediķiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam” gaitā.

Bitenieks un Latvijas Biškopības biedrības Gulbenes nodaļas vadītājs Rolands Krevics “Dzirkstelei” stāsta, ka ierosinājums un aicinājums mediķiem dāvināt medu nāk no kādas Latvijas biškopes. “Visiem biškopjiem no biedrības tika izsūtīt e-pasti ar aicinājumu, un tad, kurš vēlējās, tas arī pieteicās,” stāsta R.Krevics.

No Gulbenes nodaļas atsaucās - Uldis Zikmanis, Ainārs Zvirgzdiņš, R.Krevics.

Labdarības akcijas mērķis bija atbalstīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un mediķus, kuri šajā saspringtajā laikā strādā paaugstināta riska apstākļos un ir pakļauti inficēšanās riskam ar COVID-19.

“Medus tika nogādāts uz slimnīcu pagājušajā piektdienā. Mediķi bija priecīgi par šādu negaidītu akciju,” saka R.Krevics un piebilst, ka šajā laikā notiek arī dažādas citas līdzīga veida akcijas. “Kaut kādā veidā varam sniegt palīdzīgu roku cits citam,” saka R.Krevics.

Biedrības mājas lapā lasāma informācija, ka kopumā Latvijā labdarības akcijas norisei “Dāvini medu mediķiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam” atsaucās 149 Latvijas biškopji un sarūpēja 2302 kilogramus medus. “Kopējais dāvinātā medus daudzums mūsu reģionā ir aptuveni 120 kilogrami,” stāsta R.Krevics.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Ināra indrica

Būs saldaka dzive viniem,bet me visi ir pelnijusi.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.08 14:49

Sandra

Inăra, izmācies par mediķi, būs tev arī medus, neskaud????????????

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.08 19:02

učuks

Mums neviens neko nedāvina,lai gan visi dakteri ir mūsu skoloti un audzināti.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.09 09:18

Suns

Kā mācījāt - tas arī sanāca! Paši bļauri un rezultāts tāds.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.09 11:07

Sandra

Tā nav taisnība, ka skolotājiem neko nedāvina. Tāpat ,kā citās profesijās, visiem dod,tikai nezin kāpēc visi redz mediķus. Acīm redzot esi slikts učiks, ja nedāvina.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.09 09:48

!

Daļa skolotāju-cacu ......par tādām nedrīkst būt pēc definīcijas, dumjas un iedomīgas un rezultātā iznăk debiloīdi.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.09 16:56

????

Kas măk kaut ko darīt, tas dara, kas nemăk- tas māca citus. Viegli nolikt skolotājus, jo paši tik dumji, ka pat par skolptāju(- ca ci) nevar izmācīties.

pirms 4 mēnešiem, 2020.04.09 17:45

Vietējās ziņas