Gulbenes vecajos kapos kapusvētkos būs papildu tualetes 8

Kā jau katru gadu, arī šajos kapusvētkos Gulbenes vecajos kapos divās vietās tiks izvietotas papildu tualetes - gan teritorijā, kas ir tuvāk degvielas uzpildes stacijai, gan Zvaigžņu ielā uz Aizkapu pusi. Joprojām darbojas stacionārās labierīcības, kas ir kapu aizmugurē, “Dzirksteli” informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Smilts uz kapiem tradicionāli tiek piegādātā īsi pirms kapusvētkiem. Pirmais vezums bija 15.jūlijā, savukārt papildu vezums vēl tika atvests 21.jūlijā. Šobrīd neesam saņēmuši signālus, ka smilts būtu nepieciešama visu gadu. Piemēram, pērn smilts pat palika pāri.

Ūdens piegāde uz kapiem nekad nav tikusi veikta, arī šobrīd tas nav plānots. Gan jaunajos, gan vecajos kapos ir akas, savukārt veco kapu aizmugurē vēl ir četri dīķīši. Tiesa, karstā un sausā vasara ir padarījusi akas un dīķīšus sausākus, tomēr ūdens joprojām ir.


Pievieno komentāru

Komentāri 8

!

Dīķos ūdens pietiek.Tīrs un silts.Zaļās vardes laksta vien.

pirms mēneša, 2021.07.23 14:57

Valda

Vai tiešām vienreiz nevar sataisīt kapos aku ,lai cilvēki varētu piesmelt ūdeni un tā neskanētu pa visu kapsētu.Pat mazajās kapsētās ir sataisīti ūdens krāni.

pirms mēneša, 2021.07.24 00:08

Caca

Labak smiltis butu atveduši, skopi ta ka utes.

pirms mēneša, 2021.07.24 16:41

es

Vai tiešām pie Jaunajiem kapiem nevar sakārtot stāvlaukumu?Gadiem tās bedres tur ir.Kaut kādus pārpalikumus uzbirdina,ar to viss beidzas.Atbraucēji smejas"Vēl nav noasfaltēts?''Kam tikai neatrodas nauda mūsu pilsētā,tikai ne tam,kam vajadzētu.....

pirms mēneša, 2021.07.26 07:57

ceļazīme

Jaunie kapi nav pilsētā, ja kas... Apdzīvotas vietas zīme ļoti tālu no kapiem.

pirms mēneša, 2021.07.26 12:36

?

Kāpēc tad tur apglabā cilvēkus no pilsētas,ja kas...?Kāda nozīme kaut kādai zīmei,ja tie ir Gulbenes jaunie kapi?Nevajadzēja tad tādus veidot,ja uzskata ,ka par tiem nav jarūpējas !

pirms mēneša, 2021.07.26 12:57

Vietējās ziņas